firma z prawdziwego zdarzenia! (2) W kwietniu kupiłem grupon i udałem się do Argonaut. Otrzymałem materiały... Mike iT Anna - opinia (1) Polecam naukę i doskonalenie pływania dla dzieci - szczególnie jeśli rodzicom... Anna Polecam (1) Ciekawe zajęcia dla młodzieży, doskonalenie pływania uatrakcyjniane różnymi... Iza
Polecam wszystkim rodzicom! (1) Polecam wszystkim rodzicom Szkołę Pływania Argonaut dla swoich pociech.... mama POLECAM (1) atmosfera na basenie bardzo miła, trenerzy świetni, gorąco polecam Argonaut :) ada Polecam (1) Szkoła pływania na wysokim poziomie za bardzo przystępną cenę. Baseny na... Ryby stella - opinia (1) Zapisałam dwójke moich dzieci na zajecia z nauki pływania, w biurze... stella klimat zajęć (1) Polecam zajęcia w Argonaucie. Mój syn- 11 latek jest bardzo zadowolony, a o... Anna Weronika - opinia (3) Obsługa jest naprawdę śmiechu warta, facet, który dokonuje zapisów jest... Weronika Dla miłośników nurkowania ! (1) Po wieloletniej przerwie w nurkowaniu postanowiłem u Argonautów odświeżyć... m.marcinkowski Witam wszystkich czytających ;)) (1) Zawsze w życiu mam szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, których pasja i... Mariusz Skowroński Pan Tomek niszczy fantastyczny klimat zajeć (4) Zacznijmy od tego, iż próbowałam zapisać się na zajęcia z Grouponu na 2 raty.... szery Polecam zajęcia z Agua Aerobicu (1) Już trzeci rok uczęszczam na te zajęcia. Stanowią dla mnie świetny relaks po... Gosia kursy pierwszej pomocy przedmedycznej (1) Witam , jestem obecnie po szkoleniach pierwszej pomocy przedmedycznej ,... Łukasz Polecam Agronaut (1) Uczęszczałem na zajęcia doskonalenia pływania w roku 2011 i byłem zadowolony... Arek Szczerze polecam (1) Rozpocząłem kurs nurkowania w ARGONAUT prowadzony przez PANA Tomka , troche... Robert Nie polecam. Choć jak widzę jestem w mniejszości, wśród armii miłośników :) (1) Korzystałem z 2 rodzajów usług w szkole Argonaut: pływanie rekreacyjne oraz... Wojtek Zengteler nurkowanie (1) Polecam kurs OWD wszystkim zainteresowanym podwodna przygoda. Super atmosfera... Snake To oferta dla mnie! (1) Dzięki ofercie na FastDeal wreszcie zrobiłam to, o czym myslałam od dawna:... Ania ceny przystępne, dobry instruktor, fajna atmosfera (1) od roku jeżdżę na Politechnikę z dwójką dzieci, pomijam czystość na obiekcie... baba za kolkiem