Skorzystałam z kilku zajęć i jestem zachwycona atmosferą. (3) Skorzystałam z kilku zajęć i jestem zachwycona atmosferą ( bardzo... Marlena Koman Nauka pływania dla dorosłych (1) Bardzo fajne zajęcia, pomimo moich wcześniejszych doświadczeń. Zajęcia mają... Anna jednym słowem? chamstwo. (4) Kupiliśmy groupon na doskonalenie pływania. Niestety pan, z którym się... Basia
Naprawdę warto odwiedzić Basen na Chełmie (1) Naprawdę warto odwiedzić Basen na Chełmie , super zajęcia hydro fitness dla... Jolanta Grabowska ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (7) ZDECYDOWANIE ODRADZAM, PRZOSZE PRZECZYTAC SOBIE WSZYSTKIE OPINIE I KOMENTARZE... ROZCZAROWANY Nauka Pływania Basen Pływacki Aqua Aerobic Gdańsk - mojej opinie (2) Od 8 lat korzystam z usług firmy Argonaut, moja ocena jaką wyraziłam... Dorota Warzeska Basen OK. (1) Basen nie jest olimpijski, ale spokojnie można popływać, ludzi było w sam... Pływak Aquaaerobic (2) Bardzo lubie zajęcia z Pania Yvette jak tylko zaczełam chodzić to od razu... Magda zapisy na zajęcia (1) P. Tomasz podczas zapisu wspominał o kilku tys.sprzedanych grouponów na różne... Izabela Byliśmy wraz z żoną w zeszłą niedzielę na basenie. (1) Byliśmy wraz z żoną w zeszłą niedzielę na basenie . Bardzo nam się podobało.... Zadowolony Paranoja (4) Ciężko uwierzyć jak otwarcie i prowincjonalnie można się zachować w stosunku... pegazus fatalna obsługa.w biurze NOT-u (2) Pan pracujący w biurze Argonaut w NOT-to jakas porażka.Wybrałem sie tam aby... piotr ....skorzystałam po raz pierwszy.... (1) Skorzystałam z Hydro Fitnesu po raz pierwszy, jestem mile zaskoczona, duży... Nowa Klientka Super!!! (1) Byłem na Basenie politechniki pierwszy raz !!! woda jest czysta i to cenię... Tomasz K Gorąco polecam! (1) Wszystkim, którzy chcą sie nauczyć pływać, nawet tym, którzy boją się wody!... iberka Argonauci jesteście super :) (1) Chodzę do Argonautów na aqua aerobic i hydrofitness. Rewelacja :) ćwiczenia... Justyna Argonaut RZĄDZI!!! (1) Hydro Fitness na PG jest BOSKI!! Polecam Wam kobietki tą formę ćwiczeń jako... Kolorowanka Niko - opinia (1) Naprawdę miła atmosfera, fajne, ciekawie prowadzone ćwiczenia, przestrzeń.... Niko Mój Aqua aerobik. (2) Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach i są zachęcające. Instruktorka... Asia Już umiem pływać !!!! (7) Całe życie nie umiałem pływać. Bałem się wody, i wydawało mi się że nigdy... Andrzej