ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM, PRZOSZE PRZECZYTAC SOBIE WSZYSTKIE OPINIE I KOMENTARZE DO NICH Z TEGO DOPIERO WYŁANIA SIE OBRAZ TEJ "SZKOŁY" właściciel całkowity brak kultury, ksiązkowy przykład cham....twa , pozytywne opinie pisze chyba on sam i jego rodzina, ten sam styl i sposób pisania, wszelkie obiektywne opinie zalewane natychmiast tymi psudo "POZYTYWNYMI" TWIERDZACYMI ŻE JEST BOOSKO ITP, O WSZYSTKO POSĄDZA KONKURENCJE,BYŁEM TAM I NA WŁASNEJ SKÓRZE TEGO DOŚWIADCZYŁEM, CYTUJĘ: nie zapiszę was i co mi zrobicie, idzcie sobie prostaki do Tesco, czekałem godzinę w kolejce(byłem drugi), bylo ze mną jeszcze 6 Pań, obraził i wyrzucił wszystkich, on nawet do leczenia się chyba nie kwalifikuje, SZKODA CZASU ,PIENIĘDZY ORAZ WŁASNYCH USZU, JAK TO KTOŚ KIEDYŚ POWIEDZIAŁ W SŁOWNIKU LUDZI KULTURALNYCH NIE MA SŁÓW BY OKREŚLIC ZACHOWANIE pana tomasza dobroczka
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie to raczej ta opinia śmierdzi totalnym subiektywizmem i interesownością by zepsuć dobrej szkole opinie. Wątpię żeby cała rodzina Pana Tomka była autorami wszystkich pozytywnych opinii bo na prawdę szkoła ma masę zadowolonych klientów. Kilkanaście razy stałam zapisać się na kolejne zajęcia w tej kolejce i jeszcze nigdy nie słyszałam żeby Pan Tomek czepiała się kogoś bez powodu, jeżeli ludzie nie potrafią się zachować, zachowują sie chamsko, próbują obejść zasady, wpychać sie w kolejkę lub proszą o załatwienie zapisu na specjalnych względach, to nie dziwie się że taka osoba zostanie odpowiednio skomentowana. Sama bym nie wytrzymała. To jest dopiero jest chamstwo, brak szacunki i czasu innych, wszczynać awantury i domagać sie innych praw w momencie gdy reszta spokojnie czeka na swoją kolej. Jakoś mnie nigdy Pan Tomek źle nie potraktował, ani nie obraził, ciekawe dla czego, przecież nie jestem z rodziny. Hym może dlatego, że jestem dobrze wychowana i nie czepiam bez powodu niewinnych ludzi. Ciekawe jak by pan sie czuł przyjmując od rana masę chętnych, czy potrafił by sie Pan opanować gdy ktoś byłby złośliwy i arogancki, obrażał Pana, ale mówił grzecznym tonem tak by nie można sie go czepić. Widziałam dziś taki przypadek, sama bym takiego klienta posłała do diabła!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HEHEHEHEHEEH ZNÓW WŁAŚCICIEL W KOLEJNYM WCIELENIU SOBIE POZYTYWY PISZE
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18

Polecam !!!!!!!!!!!!

Oj haluś , coraz gorzej z tobą i nie tylko z z tobą , co????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A JA ZDECYDOWANIE POPIERAM !!! tę opinię - niestety doświadczyłam na własnej skórze kontaktu z tym - mówiąc wprost - chamem, Tomaszem D. Niesmak pozostał do dziś. To jakiś potwór z manią wielkości, nie radzący sobie nawet ze sprawnym zapisem ludzi na pływanie. Od takich ludzi trzymam się z daleka, jak każdy odrobinę kulturalny i szanujący się człowiek. A lukier w internecie leje albo rodzina argonaut, albo firma e-marketingowa. Szkoda że dałam się naciąć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

91.222.69.*
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: ODRADZAM!!!!!!!!! UWAGA,UWAGA,ZDECYDOWANY NEGATYW, POCZYTAJCIE WSZYSTKIE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to jego częste IP 91.222.69.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8