Arogancja i chamstwo! (2) Nie wiem z kim rozmawiałam ( jakiś "pan" nr tel 518198771) ale potraktował... mocno zniesmaczona Pan Tomasz (2) Kupilam grupon na nauke pływania i poszłam na Rajską w celu wymienienia go na... Klientka Inwestycja w praktyczne umiejetności (2) Cześć! Argonaut to JAKOŚĆ a czas spędzony na współpracy z ludźmi tworzącymi... Michał666
Ja tam polecam ARGONAUT-ów. (2) Ja tam polecam ARGONAUT-ów. ARGONAUT - fajni ludzie, rodzina stwarzająca na... Monia Mogę z cała odpowiedzialnością polecić tą szkołę pływania (1) Mój syn zaczynał w Argonaucie a terac trenuje w sekcji pływackiej, robi... Magda Kurs KPP < fajny kurs który nie tylko uczy teorii ale i zdrowego podejścia (1) Tak jak w nagłówku. Instruktor ma ciekawe i skuteczne podejście do każdego... Damian Nauka Pływania na basenie politechniki gdańskiej (2) Gorąco polecam naukę pływania dla dorosłych. Przychodząc po raz pierwszy na... Gosia Pitek - opinia (1) Zakończyłem właśnie teoretyczną część kursu OWD jak na razie bardzo miło,... Pitek Norkowanie (1) Polecam kurs nurkowy - niestandardowe podejście do kursantów, poparte wiedzą... MR Zdecydowanie polecam (1) A ja polecam Argonaut, ponieważ jestem klientką od wielu lat. Cenię sobie... Klientka nauka pływania dla dzieci (basen PG) (1) Polecam wszystkim naukę pływania dla dzieci prowadzoną przez Argonautów :)... MarcinM Najlepsza szkoła Pływania w Gdańsku (2) Jeżeli chcesz się nauczyć pływać to tylko u nich. Moi synowie obecnie 12 i 10... Monia kurs OWD (1) Gorąco polecam, Pan Tomasz prowadzący kurs jest osobą z ogromną wiedzą i... Krzysztof Argonaut z Basenu Politechniki Gdańskiej (1) Argonaut z Basenu Politechniki Gdańskiej- Bardzo miła obsługa, pełen... Jolanta Jagodzińska Zdecydowanie polecam.... (1) Ponad dwa lata temu trafiliśmy do Argonaut przez przypadek. Od tamtej pory... Mariusz Od przynajmniej 7 lat pływam i ćwiczę z Argonautem. (1) Zawdzięczam im zrehabilitowaną nogę po gipsie , kilkanaście kilogramów... Iwona Porządek musi być... (1) Korzystamy rodzinnie z usług firmy Argonaut. Dzieci uczęszczają na naukę... Yan STAŁA KLIENTKA (2) Super zajęcia w super atmosferze z super paniami. Czuję się zawsze... Barbara Wejher Naprawdę warto odwiedzić Basen na Chełmie. (1) Naprawdę warto odwiedzić Basen na Chełmie , super zajęcia hydro fitness dla... Jolanta Grabowska Aqua aerobic , Bardzo fajny sposób na wolny czas. (2) Bardzo fajny sposób na wolny czas. Pełen relaks, a do tego sylwetka zaczyna... Olimpia