Arogancja i chamstwo!

Nie wiem z kim rozmawiałam ( jakiś "pan" nr tel 518198771) ale potraktował mnie bardzo chamsko i prostacko. Firma promuje się na grouponie. Zadzwoniłam aby spytać się czy można najpierw sprawdzić w siedzibie dostępność wolnych terminów ( mozna tylko w srody do 19) a następnie wykupić nawet przez tel (wifi) w tej samej chwili kupon. Dla mnie to logiczne ponieważ jestem mocno zapracowaną osobą (praca zmianowa) to po co mam wykupować coś z czego później nie będę mogła skorzystać.Natomiast dla tego "pana" , który notabene praktycznie mnie wyśmiał, dał mi do zrozumienia że ja wydziwiam i nie pozwolił nawet sobie wytłumaczyć o co chce zapytać.Z góry uznał jak tylko usłyszał groupon , że szkoda na mnie zachodu.
Już dawno chciałam się zapisać na basen do nich, ale ze wzgledu na charakter mojej pracy póki co nie miałam okazji,więc ucieszyłam się, że ich oferta pojawila sie na grouponie,myślałam , że mnie bardziej zmotywuje.
Jednak po takim potraktowaniu już nigdy się tak nie pojawię i szczerze będę odradzać.Nie wiem jak uczą, ale podejscie do klienta mają poniżej krytyki,zresztą podejrzewam, że te opinie to również zasługa tego cwaniaczka.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Arogancja i chamstwo!

to jest po prostu DOBROCZEK QUALITY
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2