polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Chodzę na aqua dwa razy w tygodniu. Klimat... Karola Wszystko w porządku (1) Co tam duzo mowic, wszystko jest zorganizowane swietnie. Kazdy problem mozna... Maciek POOORAŻKA... (1) Zdecydowanie nie polecam,cena bardzo atrakcyjna i tyle.Cała reszta pozostawia... ARGONAUT-a
POLECAM I JUZ ;-) (1) KOMPETENTNE NAUCZANIE, DZIECKO JEST ZADOWOLONE I CHETNIE UCZESZCZA NA ZAJECIA... Laura karola - opinia (1) miłe i pożyteczne zajęcia, fajne ćwiczenia przy fajnej muzyce. profesjonalnie :) karola Zady i walety (1) Tomek jest gadułą -tak, jest ekstrawertyczny - tak, może powie coś czasem za... Jakub wszystko prawdziwe (1) Jestem klientką już drugi sezen,co prawda na hydrofites w Politechnice,u... OlaP Ocena poziomu nauczania a nie właściciela (1) Z zajęć jestem bardzo zadowolona, dlatego też zapisałam się już na następne.... Marta Szkoła Argonaut (1) Niedawno zapisałam się na zajęcia szkoły mam nadzieję, że wysokie noty... Elżbieta profesjonalna szkoła pływania (1) jestem zachwycona bezpośredniością i profesjonalizmem całej kadry... sylwia Hydro fitness (1) Zajęcia super, prowadzące zawsze uśmiechnięte i motywujące do ćwiczeń :)... Kasia hydro fitness (1) Polecam zajęcia hydro fitness na basenie PG! Zajęcia prowadzone z... Zyta Basen pierwsza klasa. Polecam! (1) Basen pierwsza klasa (korzystałem z Politechniki). Szatnie i natryski bardzo... Marcin Najlepsza szkólka pływacka (1) Jak dla mnie poziom usług jest świetny. Korzystam z nich od 8 roku życia... Piotr SZCZERA OPINIA (1) Jeśli ktoś szuka odpowiedniego miejsca do nauki czy też do doskonalenia... Mariusz Argonaut- (1) Serdecznie polecam aerobic wodny prowadzony prze instruktorki Argonauta!... Agnieszka zdziwienie (2) Na temat samych zajęc nie moge sie jeszcze wypowiedzieć- jestem przed ich... Barbara asp - opinia (1) zapisałam dziecko z uwagi na dobre opinie , kontakt bezproblemowy , zarówno... asp jest ok :) (1) Witam chciałabym polecić szkołę Argonaut, jako solidnego nauczyciela z dobrym... Pagaj polecam (1) lekarze zalecili mi rehabilitacje poprzez pływanie i zmianę stylu pływania,... Stan