Inwestycja w praktyczne umiejetności

Cześć!
Argonaut to JAKOŚĆ a czas spędzony na współpracy z ludźmi tworzącymi tą firmę to inwestycja w wiedzę i UMIEJĘTNOŚCI, które są PRAKTYCZNE. W argonaut kładzie się nacisk na SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO. To mi się bardzo podoba.

Zrobiłem tam już kurs nurkowania a teraz robię kurs pierwszej pomocy i jestem zadowolonym klientem.

Osobiście nie zgadzam się z tym, co piszą osoby wygłaszające negatywne komentarze. Szkoła nurkowania ma uczyć nurkowania, szkoła pływania, ma uczyć pływania. Dla mnie to jest oczywiste.
Wybór szkół jest duży. Jest w czym przebierać. Ja wybrałem argonaut bo według mnie najważniejsza jest SKUTECZNOŚĆ (a nie ,,wazeliniarskie'' podejście do klienta jakiego się domagają co niektórzy ludzie na forum, bo są do niego przyzwyczajeni na co dzień).

Według mnie, ludzie którym zależy na jakości szkolenia oraz sympatycznej atmosferze zajęć powinny wybierać ARGONAUT, natomiast ludzie którzy uważają, że ,,klient to pan'', to polecam wybór innych, bardziej ,,profesjonalnych'' szkół. :)

POZDRAWIAM SERDECZNIE!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prosze, prosze, czyli nie wolno już byc przeciw? :)

Nikt Panu nie narzuca pisania takiego samego komentarza, jak niezadowoleni klienci firmy. Ale widocznie ma Pan jakis interes, zeby podkreslic, ze klient niezadowolony z Argonaut, to na pewno jest wazeliniarz, i ze ma isc do innych "profesjonalnych" szkół...

Pozdrawiam Panie Tomku - jesli nawet Pan tego nie pisze, to rozumiem, że piszący Panu przekaże :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3