Sili - opinia (1) Chodzę na fitness aerobic od dwóch tygodni. Zajęciami czwartkowymi jestem... Sili Polecam kurs Nurkowania . (2) Jesteśmy z żoną zauroczeni osobowością Tomka , w bardzo obrazowy i z zawodową... Marek i Joanna Chodzę na aqua aerobic. (2) Chodzę na te zajęcia dosyć długo i regularnie, efekty są widoczne. Bardzo... Dominika Jabłęcka
Ja, żona i moje dzieciaki jesteśmy na tak !!!!! (4) Od ładnych paru lat jesteśmy klientami Firmy Argonaut. Moi synowie stawiali... Mariusz Postek no tak sobie... (2) Chodzę na aqua aerobic, same zajęcia przez pierwszy miesiąc były nawet fajne,... Krysia Paulina - opinia (1) Uważam, że powinno się tu oceniać usługę i fachowość, a nie osobowość... Paulina zdecydowanie polecam (2) Uczestniczyłam w zajęciach nauki pływania z Grouponu, bardzo miła atmosfera,... Joanna Płaczkowska Zajęcia godne uwagi (2) Polecam zajęcia z nurkowania dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie... Paweł Argonaut - zdecydowanie TAK (2) Witam Wszystkich! Moje dzieci od 3 lat uczęszczają na zajęcia do szkoły... Agata monika - opinia (3) Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze . Kupiłam córce już kolejny karnet ,... monika DRAMAT! TOTALNIE NIE POLECAM! (5) Powiem tak! Byłem zapisać się na zajęcia, mimo tego, że na korytarzu było 5... Adam Nie polecam! (2) Radzę przeczytać wszystkie opinie- te pochlebne w 90% pisane są przez... uprzejma Dziwny gość , (1) Wiele opinii tutaj na forum odnosi się do sławnego już chyba p.Tomka.... emi świetne zajęcia (1) Chodzę na aerobiok wodny od kilku lat zanim jeszcze pojawily się grupony itp.... Kasia aqua aerobic (3) Super zajęcia. Polecam wszystkim. :) Ewa pan Tomasz - brak szacunku do drugiej osoby (8) Człowiek bez grama szacunku, niesamowicie obraźliwy, arogancki, zapatrzony w... Iwona Dawid jest super (1) Dawid to Świetny gość! Jego zaangażowanie i doświadczenie jest rewelacyjne.... Marian Argoanut ma dużą armię obrońców, jak widać ;) (1) ... ciekawe, że jak pojawia sie negatyw, to natychmiast tylko czekaja... Dominik nie polecam (3) Zakupiłam karnet dla dziecka na Griponie i być może to był błąd! Na każdych... Ania Zajęcia super jesli uda się na nie zapisać (13) Korzystałam z zajęć z oferty gruponu. Nie ukrywam że zapisanie się na nie... Aga