Hydro Fitness (1) Uczeszczam na zajecia hydro fitness, ktore organizowane sa przez firme... helena Zośka - opinia (3) Jesli chodzi o zajecia, to nie mam nic do zarzucenia. Niestety obsluga... Zośka FAJNA SPRAWA (3) witam wszystkich zwolenników i przeciwników Argonaut zakupiłam sławny grupon... Agata G
MASKRA - nie polecam (3) Jesli chodzi o ogolne wrażenie - najwiekszym minusem jest Pan Tomek - który... mała hydro fitness (1) Zajęcia BARDZO FAJNE,w miłym towarzystwie,dające oczekiwane rezultaty..po... waga IGNORANCJA TOTLNA (1) Trudno mi się wypowiadać na temat kompetencji bo nie dane mi było skorzystać.... Ania Nie polecam (2) dlaczego? głównie za kontakt, brak jasnych informacji o cenach, wykupione... Ania za długi czas obsługi p. T.Dobroczek (2) Sam basen PG jest bardzo dobry, choć panie sprzataczki moglyby sie bardziej... Anna Klientom trzeba życzyć silnych nerwów do podejścia Włąsciciela (2) Zapisałem do tej szkoły dzieci ze względu na duży wybór terminów zajęć ale... Rodzic Słabe zajęcia, nieprzyjemna obsługa (2) Zgadzam się z niepochlebnymi opiniami które pojawiły się tu już wcześniej.... kaś OCZERNIACZE WON !!! (1) WSZYSTKO OK!!! NAUKA CENY ITD. !!! MIESZKAM NA ORUNI CZY KTOŚ ZAPROPONUJE COŚ... SEBI Hydro fitness (1) Chodzę na hydro fitness już bardzo długo i mimo że nie umiem pływać, to... Klientka Super, super, super (3) Do Argonauta trafiłyśmy dzięki Gruponowi. W środę byłyśmy na Rajskiej gdzie... Beata Po co kupujecie te grupony ? (3) Po co kupujecie te grupony, po co w ogóle odwiedzacie ten przybytek?... taki pomysł Właściciel Tomasz - tragedia w obsłudze klienta!!! (7) Tego sie nie da opisac jak skandalicznie odzywa sie do klientów Pan Tomasz... urażona klientka Gdańszczanka - opinia (2) Korzystam z hydrofitness i jestem bardzo zadowolona. Polecam Argonaut... Gdańszczanka Polecam (1) Znalazłem się poprzez groupona, wybrałem doskonalenie. Zdziwiło mnie, że na 2... JaiNIe tylko ja Doskonalenie pływania (1) Przez kilkanaście lat wydawało mi się że potrafię pływać, ale dopiero w... Andrzej Rzeźnik zajęcia : tak, pan Tomek:nie! (4) Jakość prowadzonych zajęć jest na zadowalającym poziomie. Niestety, co do... Anna Aqua Aerobic Jest strasznie fajny. (6) Aqua Aerobic Jest strasznie fajny. Można chodzić do samego końca, ale to... Nowalia