Basen Politechniki-Argonauci. (1) Pierwszy raz na tym basenie byłem z 20lat temu, uczęszczałem przez kolejne... Piotr z Brzeżna. Wszystko jest ok (1) Z samą firmą Argonaut nie mam żadnych problemów ani zastrzeżeń. Zajęcia... Aga Żmuda Serdecznie polecam (1) Serdecznie polecam. Jest to jedyne miejsce w Gdańsku, gdzie cała rodzina może... Anna Grochowska
Polecam szkołę Argonaut (1) Niecałe dwa lata nauki instruktorów Argonaut z moimi dziećmi (6 i 8 lat) daje... Darek Zapisałam się na Hydro Fitness ;)) (3) Zapisałam się na Hydro Fitness ,ale jest jeden mały problem... bardzo, ale to... Ada D Groupony (1) Z usług Argonauta korzystam już kilka lat (Aqua Aerobic). Do tej pory zajęcia... Jeszcze klientka Moja opinia o Argonaut (1) Z czystym sumienie polecam firmę Argonaut! Korzystam z usług tej firmy już... Gosia Chamstwo i brak szacunku dla klientów!!!!! (1) Jestem oburzony, zachowaniem Pana Tomasza. Jest to dla mnie niepojęte, że... All Nauka plywania z Argonautem i Grouponem (2) My zaczęliśmy naukę pływania dla dzieci w ARGONAUT jak tylko mały skończył... Raja :( (4) Z wielkim żalem stwierdzam, że negatywne opinie o ARGONAUT (mimo iz zalewane... Niestety Klientka Pływalnia PG / Najlepszy tego typu obiekt w okolicy Gdańska. (1) Bardzo fajny obiekt w bardzo dobrej cenie. Tętni życiem w godzinach... Mawit Zajęcia / lekcje pływania u Argonaut-ów na Politechnice. (1) Byłem dzisiaj z dzieckiem na zajęciach i brak mi słów w wyrażeniu swojej... Cezary Okuszewski NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Zacznę od tego że wszystkie komentarze pozytywne podpisywane imieniem i... zdegustowana Moja opinia o ARGONAUT. (1) Witam, Chciałam się podzielić opinią na temat kursu w którym uczestniczę.... Anna Wyganowska Obiektywna (1) Uczeszczam do Argonauta na zajecia z aqua areobicu i hydro fitnessu i byłabym... Joanna Brak szacunku dla klienta (1) Pan zajmujący się organizacją w Agronaucie nie szanuje klientów. Jest... Zirytowana klientka :((( (1) Same zajęcia są fajne, ale co do obsługi (chodzi o zapisy na zajęcia) to... drula Na Aqua Ja chodzę już jakieś 1,5 miesiąca.... (1) Ja chodzę już jakieś 1,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolona bo widać efekty.... Kasia Groch Aqua według Mnie …. (1) Aqua aerobic to według mnie najlepszy sposób, aby w krótkim czasie wyrobić... Zofija Szkoła PŁYWANIA mojej wnuczki . (1) Moja wnuczka Asia skończyła 3 latka. Pokonała strach przed wodą , chociaż... Irena Kopalińska z wnuczką