Uczeszczam do Argonauta na zajecia z aqua areobicu i hydro fitnessu i byłabym nieszczera mówiąc ze zajecia mi sie niepodobają.Pani która prowadzi zajecia jest bardzo miła i w pełni profesjonalna.I to przyjemna czesc oceny.
Niestety osoba pierwszego kontaktu jaka jest własciciel Argonauta w osobie pana Tomasza jest dla mnie ( mimo duzej dozy dystansu )nie do przejscia.Chamowate teksty,głupie gadki na temat osób które nie studiowały na "polibudzie" z której p.Dobroczek jest wyraznie dumny, płytkie uwagi na temat konkurencji oraz podejcie do klienta - tragedia.Nie mogłam zapisac sie na zajecia w dogodnym dla mnie terminie( mimo tego ze byłam raczej na poczatku sławnej juz kolejki) bo pan stwierdził ze mu plan psuje.Człowieku jezeli nie masz miejsc to nie sprzedawaj tyle grouponów i nie bedziesz miał problemu!!!!!!Nikt mi nie powie ze czekanie na rejestracje kuponu nalezy do przyjemnosci,zwłaszcza w towarzystwie tego pana i jego głupich tekstów.Pan Tomasz jeszcze sie nie wygrzebał z czasów komuny,kiedy to sprzedawca uwazał ze klient jest dla niego a nie on dla klienta.Hallooo p.Tomku,pobudka,dawno mamy juz gospodarke wolnorynkowa i to pan jest dla klienta a nie odwrotnie.