Uważam, że to bardzo ważne, aby starać się zachować dobrą kondycję . (2) Uważam, że to bardzo ważne, aby starać się zachować dobrą kondycję . Dzięki... Agata Kuberska Arogancja i chamstwo (5) Początkowo wszystko wskazywało na to, że firma ARGONAUT jest uczciwa i... Michał nie polecam (1) Zajęcia Aqua Aerobic to ŻENADA! Instruktorka zupełnie niezainteresowana tym... M.
Yvette jest bardzo fajną prowadzącą :)) (2) Yvette jest bardzo fajną prowadzącą, zajęcia prowadzone przez nią, są na tyle... Magda Krzysztof - opinia (1) Basen Politechniki ...w okolicach Gdańska nie ma lepszego. Bardzo fajny... Krzysztof T: Polecam Aqua Aerobic u Ywetty :)) (1) Ja mam bardzo fajną prowadzącą, zajęcia są na tyle urozmaicone, że nigdy mi... Joanna Polecam trochę ruchu w wodzie :) (1) Każdy ruch pomaga zrzucić zbędne kilogramy, a jeśli ktoś decyduje się na... Agnieszka B. Bardzo podobają mi się.... (1) Bardzo podobają mi się zajęcia aqua aerobiku, są fachowo prowadzone. Mila... Edyta Aerobic tylko z Yvette (1) Zajęcia aqua aerobiku u Yvette bardzo mi się podobają. Ela T. Aquaerobic z Argonaut (1) Chodzę na zajęcia aquaaerobiku dla przyjemności, aby mieć trochę ruchu,... Renata Argonauci : Dziękii (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć aqua aerobiku prowadzonych przez Państwa.... Asia Schudłam 18 kg dzięki Yvette (1) Dzisiaj moja waga jest o 18 kg niższa. Jest to powód do radości. Dzięki radom... Katarzyna Gieroń Temat : Aqua na bóle pleców. (1) Aqua-aerobik to świetna sprawa, chodziłam kiedyś na takie zajęcia na Basen na... Kasia M. Aqua fitness świetnie się sprawdza...... (1) Aqua fitness świetnie się sprawdza w przypadku osób które chcą uniknąć... Monika Mysznic Tymek - opinia (1) Mój Klub Nurkowy Argonaut .Z tym klubem zrobiłem 2 kursy : Deep i Nitrox .... Tymek Nauka pływania (4) Córka (11) uczęszcza na naukę pływania od 2 lat. Na początku bała się wejść... Leszek Aqua (1) Aqua-aerobik to świetna sprawa, chodziłam kiedyś na takie zajęcia na Basen na... Katarzyna M Skandaliczna obsługa klienta (1) Chciałem się dowiedzieć o dostępności szkoleń pływania dla mojego dziecka,... Michał Basen na Politechnice Gdańskiej ... (1) Od dwóch lat uczęszcam na basen z synem na lekcje Pływania do Pani... Mariusz Urbański Baden politechniki gdanskiej (1) Piekny obiekt, z bardzo czystą wodą i z propozycjami dla dużych i małych!!!... Kasia