Impuls Nurkowania :)) (2) Kiedy pod wpływem błahego impulsu zdecydowałam się przyjść na kurs nurkowy,... Alina Barsowska Pływalnia Polibudy dla studentów OK ;) (1) Cena 12 złotych za godzinie nie jest duża i jako studentce bardzo mi to... Marta Werdeba Profesjonaliści (1) Od dwóch lat korzystamy z żoną i dziećmi z usług firmy (basen Chełm i... Mirek Bogdan
niestety nie (1) Ja, w przeciwieństwie do pozostałych pozytywnych opinii wystawiam negatywa.... Arkadiusz nauka pływania dla dzieci (2) mój synek drugi rok będzie chodził na zajęcia i gdyby nie to, ze dużo choruje... Asia Nauka pływania u Pani Yvetty . (1) Na pierwsze zajęcia przyszliśmy ponad rok temu, na które córka chodzi... Natalia Zierawska Nurkowanie jezioro Niedackie (1) Po nurkowaniu nad jez. Niedackim pozostały nam bardzo miłe wspomnienia.... M&P ARGONAUT TO ŚWIETNA PŁYWALNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) (1) Polecam wszystkim tą pływalnię jest świetna jest super sklep, przystępne... Marcel Letniowski aqua aerobic (1) Polecam aqua aerobic z ARGONAUTem, serce włożone w zajęcia, fajne tępo oraz... goem nurkowanie nad j. Niedackim (1) Profesjonalnie przygotowane nurkowanie. Wspaniała logistyka, zabezpieczenie... Adam Mega profesjonalizm (2) Z czystym sumieniem polecam Kurs nurkowania OWD u Tomasza Dobroczka. Daję... tomasz76 Daria - opinia (1) od końca zeszłego roku zw zajęciach ruchowych w wodzie (aqua aerobik i... Daria POLECAM!!! (1) Profesjonalna firma. Oferuje dostęp do obiektów w dobrej lokalizacji i... TOMEK od kilku lat chodzę na aquaaerobik (1) chodzę na zajęcia aquaaerobiku od kilku lat,jestem zadowolona z... Hanna Woźnica profesjonalizm mottem tej firmy z przyjacielskim podejściem (1) Jestem byłym zawodowym pływakiem . Od kilku miesięcy szykuję się do zawodów... krawiec olimpijczyk PŁYWANIE ZE SPRZĘTEM ABC (1) Obecnie trenuję na basenie PG ze sprzętem ABC i jestem naprawdę zadowolony z... CEZAR nauka pływania dla dzieci (1) Jestem zadowolona z pracy jaką wkładają nauczyciele pływania w prowadzenie... Hania Profesjonalne podejście do pływania !!!! (1) I. 3 latek czuje się swobodnie w wodzie II. 11 latek pływa... bruner Polecam zarówno naukę pływania jak i nurkowanie (1) Zajęcia prowadzone profesjonalnie, konkretnie i co najważniejsze skutecznie.... Grzesiek NURKOWANIE! (1) Godne polecenia dla osób, które chciałyby nauczyć się sztuki nurkowania. Pan... Mati