Nauka pływania dorosłych (1) Zacząłem uczęszczać na naukę pływania dorosłych w zeszłym roku. Prowadzący... marek t. AQUA AEROBIC - SUPER SPRAWA (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć aqua aerobiku prowadzonych przez Panią... Magdalena Kowalewicz Rewelacja!!! (1) Polecam wszystkim zajęcia aqua aerobicu i hydro fitness!! Pani która prowadzi... Zadowolona
polecam!!! (1) dziękuję pracownikom Argonaut za atmosferę i podejście do dzieci;) ze strony... Karin Polecam! (1) Pływam z Argonautem już kilka lat i nie narzekam. To sympatyczni, normalni... Sławek nauka pływania tylko w Argonaut (1) chodzę na zajęcia z dzieckiem od miesiąca i muszę powiedzieć, że tak szybkich... nowy klient zajęcia aerobik (1) Nie mam zastrzeżeń do firmy. Mogę polecić. Zajęcia są prowadzone... wanda Aqua Aerobic - wysoka klasa :) (1) Na zajęcia Aqua Aerobic trafiłam przypadkiem dwa lata temu, szukając wolnych... Małgorzata Dąbrowska Nie rób sceny liczy się Argonaut (1) Będziesz chodził do Argonauta? A TAK B TAK C TAK D TAK Wstawiłbym ocenę 7... Matrixsiak nieprofesjonalne podejscie (1) Nie odpowiadają na maile, telefony. Po przybyciu dano mi do zrozumienia, że... maciej Argonaut - Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm. (3) Na tym Basenie jest bardzo ciepła rodzinna atmosfera.Po prostu ludzie są tam... Jolanta Jagodzińska Polecam! (1) Profesionalne podejście zarówno do nauki pływania jak i kursów nurkowych.... Mateusz Nieuprzejma obsługa ! (2) Witam ! Niedawno dostałem od pracodawcy kartę Benefit. Chciałem skorzystać z... Ryszard Kenkel nauka plywania (2) serdecznie polecam, bardzo fajne i profesjonalne zajecia, mich Szczerze polecam (1) Szczerze polecam, bo całość da się określić do 3 x "S" - Solidność,... Leszek Darek - opinia (2) Plywanie jest aktywnoscia w rownoleglej rzeczywistosci. Yvette i Tomasz to... Darek Perfecto (2) Profesjonalne zajęcia, miła atmosfera . Moje dzieci uwielbiają uczęśczać na... Jeronimo Ja tam polecam (2) ARGONAUT - fajni ludzie, rodzina stwarzająca na zajęciach rodzinną atmosferę,... Ania Aqua aerobic (1) Gorąco polecam aqua aerobic u Pani Yvette. Zajęcia prowadzone profesjonalnie,... Misia Nauka pływania (1) Gorąco polecam naukę pływania dla dorosłych. Przychodząc po raz pierwszy na... Gosia