SUPER SZKOŁA! ! ! ! ! ! ! ! (1) SUPER SZKOŁA!!!!! SUPER ATMOSFERA!!!!!! PEŁNA KULTURA!!!!!! PROFESJONALNE... skoczek SUPER SZKOŁA !!!!!!!!!!! (1) SUPER SZKOŁA!!!!! SUPER ATMOSFERA!!!!!! PEŁNA KULTURA!!!!!! PROFESJONALNE... skoczek Argonaut czy arogant? (2) Nie polecam firmy Argonaut. Dlaczego? Wystarczy telefon do bardzo... Fredro
Polecam doskonalenie plywania (1) Od nie dawna chodze na doskonalenie plywania do Argonaut , po 2 lekcjach... Sebastian fajny basen, fajna obsługa (1) chodzę na duży basen 9pływanie rekreacyjne). Basen jest ok, szatnie schludne,... mateusz ARGONAUT - super organizacja , wrażliwość na problemy osobiste klientów... (3) ARGONAUT - super organizacja , wrażliwość na problemy osobiste klientów ,... Natali i Maria Honszcz aerobic (1) cwiczenia ciekawe, rożnorodne chetnie uczestniczę i ćwiczę a po zajeciach... Izabella Smejlis Profesjonalnie (1) Na naukę pływania wysłałem syna. Po pewnym czasie na pytanie wprost czy chce... Radek Polecam (1) Proszę nie dać się zwieść mało pochlebnymi opiniami . Pan Tomasz jak i cały... Zadowolony kilent FANTASTYCZNA REHALILITACJA (1) Witam, polecam wszystkim AQUA AEROBIK jak i HYDRO FITNES dla wszystkich nawet... ALDI POLECAM :) (1) Razem z synem korzystamy z usług Argonaut-u od dwóch lat .Ja uczestniczę w... mama super! (1) Serdecznie polecam! Czysto, miło, sympatycznie i co najważniejsze-... Asia Polecam zajęcia z Argonaut! (1) Na zajęcia Agronautu mam przyjemność uczęszczać już od kilkunastu lat, moja... Maciek ARGONAUT TO NAJLEPSZA PŁYWALNIA... (2) Nauka w Argonaut mi się strasznie spodobała, poziom nauczania świetny nie za... Marcel Letniowski Jestem zadowolony (1) Nie oceniam nauki pływania bo nie korzystałem (już umiem pływać :-)). Klimat... kim Polecam. (1) Moje dzieci (syn -7 lat, córka 2,5 roku) dopiero zaczynają, ale odnalazły się... Iza Mateusz - opinia (1) Jestem po kursie pierwszej pomocy EFR było konkretnie ,bezstresowo przy... Mateusz Świetna firma. Polecam. (1) Witam serdecznie. Dzięki Argonaut mogę pływać na najlepszym basenie w... Damian J. aqua aerobic i hydro fitness (1) Już od ponad roku uczestniczę w tych zajęciach dosyć regularnie. Na początku... Asia Brak słów (1) Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych komentarzy. Jak się im bliżej przyjrzeć... ekier