Polecam szkołę ARGONAUT- profesjonalnie i warto wydać na naukę pływania, są efekty..... (1) Witam, mój syn Mateusz i Wojtek- uczy się pływać w szkole pływania ARGONAUT,... Adam Konarski Argonaut - zdecydowanie polecam !! (1) to już chyba moje 3 podejście do nauki pływania - ale jestem pewny, że teraz... przemek żak Gorąco polecam! basen MOSiR Gdańsk Chełm !!! (2) Chodzę na takie zajęcia już kilka lat na ul.Chałubńskiego basen MOSiR Gdańsk... Mirka
Basen PG . Miejsce warte odwiedzenia:-) (1) Piękny obiekt, z bardzo czystą wodą i propozycjami dla dużych i małych!!!... Jadzia Zadowolona (1) Świetni trenerzy,wspaniały klimat i rewelacyjne warunki do pływania.ja chodzę... Gdańszczanka Jestem bardzo zadowolona z tego, że chodzę na zajęcia aqua aerobicu u ARGONAUTÓW. (3) Jestem bardzo zadowolona z tego, że chodzę na zajęcia aqua aerobicu u... Basia Super sprawa!!!!!! (1) Świetna sprawa.Profesjonalnie zorganizowani,trenerzy super.Klimat wspaniały.... G.Franczak Aqua aerobic dobry na wszystko :)) (1) Kiedy zauważamy, że brzuch zaczyna rosnąć, pojawiają się fałdy tłuszczu tu i... Iwona Walicka Aqua aerobic dla mnie. (1) Zajęcia aqua są po prostu rewelacyjne, mam problemy z kolanami i nie mogę... Sylwia Aqua Aerobic na basenie MOSIR z Panią Dobroczek. (1) Co jakiś czas odnawiam karnet na zajęcia. Jestem wymagającą uczestniczką... Danuta Kurs mojej córki w ARGONAUT (1) Córka w lipcu zrobiła kurs PADI u P.Tomasza Dobroczek i jest bardzo... Natalia Marzec Polecam = profesjonalizm (1) Szkolenia i kursy prowadzone są bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Nie ma... tomek k Basenie Politechniki Gdańskiej.... blisko trasy, ciepła woda . (1) Basenie Politechniki Gdańskiej ogólnie fajne miejsce, no i obsługa, panie w... Jagoda Super Trenerzy, bardzo mili ratownicy na Basenie Politechniki Gdańskiej. (1) Super obsługa , trenerzy OK i ratownicy, bardzo grzeczni i uprzejmi. Antoni Lipka Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ... (8) Pan Tomasz Dobroczek "prowadzący zajęcia - właściciel wykazał się wyjątkowym... Mario Cieplutka woda i wspaniały wypoczynek dla całej rodziny na Basenie Politechniki Gdańskiej. (1) ciepluteńka woda, wspaniałe bicze wodne. Na prawdę super. Polecam każdemu. Na... Martin Na Basenie Politechniki Gdańskiej. czysto i przyjemnie. (1) Baseny super jesteśmy tam co dwa tygodnie. polecam każdemu :)) G Jola Basenie Politechniki Gdańskiej.Kameralne baseny PG. (1) Kameralny obiekt, woda w basenach czysta, miła atmosfera, ciepła woda. Jeśli... Artur Jędrzejewski Basenie Politechniki Gdańskiej. (1) Ja jestem bardzo zadowolona, woda czysta, mało chloru w wodzie,wybawiłam się... Anna Bielgarska nie ma żadnego sklepu (1) Szukając sprzętu "zabłądziłem" do biura firmy w NOC'ie, gdzie niby jest... Sławek