Co jakiś czas odnawiam karnet na zajęcia. Jestem wymagającą uczestniczką zajęć ,
od kilku lat borykam się z poważną dyskopatią kręgosłupa, ćwiczenia muszę wykonywać pod nadzorem specjalisty. Zaufałam profesjonalizmowi Pani Yvette, która doskonale potrafi dobrać i opisać prawidłowy sposób wykonywania ćwiczenia . Na zajęciach każda z nas czuje się traktowana indywidualnie. Z uśmiechem , dyskretnie koryguje nasze błędy. Zajęcia są urozmaicone (na każdych zajęciach inny zestaw ćwiczeń ) , atmosfera sympatyczna co widać po uśmiechniętych twarzach ćwiczących Pań .
Każda z nas, marzy o poprawie swojej kondycji i wyglądu , żywym przykładem jest Pani Yvette , która oprócz idealnej sylwetki emanuje ciepłem i urokiem osobistym. Od niedawna jestem również kursantką na dużym basenie. Instruktor bardzo poważnie traktuje swoją rolę nauczyciela , każdego z nas ocenia i koryguje indywidualnie, starając się w czasie zajęć przekazać jak najwięcej istotnych informacji pomocnych w nauce i doskonaleniu pływania.
Pan Tomasz, znany jest z niespotykanej osobowości i niewyczerpanej energii, ja postrzegam to jako pozytywną cechę człowieka, życzmy sobie takiego oddania i zaangażowania dla tego co