Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ...

Pan Tomasz Dobroczek "prowadzący zajęcia - właściciel wykazał się wyjątkowym chamstwem i arogancją. Spóźnia się na każde wejście na basen, potem osoby mają problem żeby zdążyć się przebrać. Ludzie kotłują się przed wejściem jak bydło , żeby tylko nie tracić basenu po jego spóźnieniu. Wszystko jeśli idzie po jego myśli , jeśli się ma jakieś zastrzeżenia to jest opryskliwy i chamski.
Moja interwencja zakończyła się odpowiedzią:j"ak panu nie pasuje to mogę oddać pieniądze"... i odebrałem bo nie mam zamiaru za swoje pieniądze o coś się prosić. Człowiek robi totalną łachę. Poza tym powiedział że na moje miejsce przyjdą inni tyle że przez cały rok miał wolne miejsca... pewnie przez swoje chamstwo do klientów.
Reasumując mam zamiar napisać oficjalną skargę do Urzędu Miejskiego ponieważ jest to basen miejski, na którym nie ma miejsc dla mieszkańców bo kierownik basenu odsprzedaje miejsca swoim kolesiom jak Pan Tomasz Dobroczek i później ludzie chcący sie zrelaksować za swoje pieniądze muszą znosić jego chamstwo. Kierownictwo basenu powinno lepiej dobierać firmy, którym odstępuje basen.
Oczywiście Pan Tomasz zastraszył mnie że już nigdy nie wejdę na basen na Chełmie... zobaczymy !
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 38

Re: Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ...

Nie wierzę w to jak ktoś musisz być arogancki, że wiecznie tan sam numer IP różne nazwy użytkownika i ten sam bezczelny charakter wypowiedzi umieszcza zawsze pozytywny komentarz i chwali Pana Tomasza, w związku z tym można uznać jedno, że piszę to właściciel lub pracownik szkoły ARGONAUT.
Teraz z innej beczki.
Moja córka uczęszczała na kurs do Pana Włodka, który jest osobą bardzo uprzejmą życzliwą i oby więcej takich osób. Miałem okazję poznać Panią Ivettę, która jest przemiła.

Niestety miałem również tą niemiłą okazję spotkać na swojej drodze Pana Tomasza rzadko spotyka się tak ograniczonych, agresywnych ludzi - nikomu nie życzę takiego spotkania. Jak trzeba być chorym lub aż tak niewychowanym i ubliżać innym (Pan Tomasz używał w moim kierunku określeń cytuję ty taki bez matury..., ty taki bez szkoły... czyżby sam miał problem?- dodam, że z wykształceniem nie mam problemu).

Jak Panu nie wstyd, bój się Boga, bo kiedyś krzywdę komuś zrobisz(może nawet nieświadomie).
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 36

Re: Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ...

Dokładnie każdy może sprawdzić prawie wszystkie opinie pozytywne pisane są przez tego samego gościa, zapewne przez chamskiego, zakompleksionego p.Tomasza, który w ten sposób próbuje wybielić swoją osobę jak i całą szkółkę Argonaut.
Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach spotykamy jeszcze takie chamskie, aroganckie osoby i to w dodatku prowadzące biznes polegający na kontaktach z klientami. Niejaki p.Tomasz Dobroczek powinien udać się jak najszybciej na emeryturę i więcej nie drażnić ludzi, których tak mocno sam nie lubi, a siebie uważa za pępek świata.
Zdecydowanie odradzam szkółkę Argonaut !!!!
A i jeszcze jedno każdy sam może przekonać się iż piszę prawdę wystarczy zapytać obsługę basenu np na Chełmie lub pracowników NOTu gdzie Argonaut ma biuro.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 33

Re: Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ...

Niestety ja również miałam nieprzyjemność zetknąć się z tym osobnikiem. Odradzam WSZELKIE kontakty grożą zszarganiem nerwów...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Potwierdzam chamstwo i arogancje właściciela ...

w dodatku oszust,co juz opisalam w osobnym watku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5