Jestem bardzo zadowolona z tego, że chodzę na zajęcia aqua aerobicu u ARGONAUTÓW.

Jestem bardzo zadowolona z tego, że chodzę na zajęcia aqua aerobicu u ARGONAUTÓW. Myślę, że w dużym stopniu przyczyniły się one do bardzo dobrej kondycji psychicznej i fizycznej podczas po czas codziennej pracy, nie miałam żadnych problemów z poruszaniem się, z koordynacją. To w dużej mierze zasługa ćwiczeń wykonywanych pod fachowym okiem przesympatycznej instruktorki Yvette oraz w towarzystwie innych Pań mających te same problemy i wątpliwości. Cotygodniowe spotkania urozmaicały i umilały czas, były okazją do wymiany doświadczeń między dziewczynami, a także do zasięgnięcia porad. Ćwiczenia to także sposób na dobrą formę , szybszą regenerację organizmu. Gorąco polecam WSZYSTKIM dziewczynom , które dobrze się czują i nie mają oczywiście przeciwwskazań medycznych. Leżenie i nadmierne oszczędzanie się może wręcz zaszkodzić, utrudnić życie.

Podsumowując jest super i na pewno postaram się uczestniczyć w zajęciach , może nawet będę chodzić na naukę pływania do Pani Yvetty z synkiem , ale na razie ma 1,5 roku.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauka Pływania dla Dzieci z Rodzicem

Polecam Naukę Pływania dla Dzieci z Rodzicem w Szkole Pływania Argonaut. Chodzę na basen Gdańskiego MOSiR-u na Chełmie z dzieckiem. Zajecia z nauki pływania są prowadzone naprawdę bardzo dobrze, widać jak mój maluch czyni postępy. Bardzo fajną sprawą jest również możliwoś odrabiania nie obecności, wiadomo jak to z chorobami u dzieci.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka Pływania Gdańsk Chełm dla Dzieci z Rodzicem na Basenie MOSiR w Gdańsku

My człą rodziną chodzimy do ARGONAUTÓW od lat .
Dzieci nasze trenują u Trenera Tomka i Dawida .....

a to film z zawodów naszych dziewci :))

http://www.argonaut.gda.pl/filmy/filmy_zawody_plywackie_NaukaPlywaniaNiemowlatDzieciMlodziezyDoroslychWGdanskuTrojmiastoTreningPlywackiBasenyPlywalniaKryta.php#start
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1