wszystko jest ok (1) Witam uczęszczam na basen od kilku lat a z firmą Argonaut od roku.... Iza Argonaut i cham przyjmujący klientów (10) Witam oczywiscie nie polecam tej firmy a czytajac pozytywne opinie coś mi... Krzysiek Chamska obsługa (7) Niestety skorzystałem z Grouponu, zapłata była więc z góry. Mój błąd że... Tomek
Krótkie podsumowanie Argonauta: (3) 1. Z usług Argonauata korzystam przez ostatnie 6 lat regularnie co tydzien.... Irek Karaśkiewicz Basen Politechniki-Argonauci. (1) Basen Politechniki-Argonauci. Piotr z Brzeżna NIE POLECAM!!!! (2) Uczęszczam na zajecia aqua aerobik na basenie politechniki. Nie polecam ze... MAKAK hydrofitness (1) korzystam i POLECAM- zwłaszcza kobietą nie przepadającym za męczącymi... Daga G-M Świetny sprzęt! (1) Zamówiłem skrzydło w firmie Argonaut. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i... Maciek Moja opinia (1) Uczęszczam na zajęcia Argonaut już od dwóch lat i nie mogę powiedzieć niczego... Poraj Ja mam zamiar schudnąć 20-25 kg w 4 miesiące..... (1) Zastanawiam się czy lepiej chodzić 2razy w tygodniu na aqua aerobic czy... Aga Argonaut - OK :) (1) Witam, Polecam wszystkim Argonauta. Uczęszczam na basen przez szkołę Argonaut... Rafał P rewelacyjne zajecia!!! (1) witam! chodze na zajęcia z aqua aerobiku prowadzone przez Argonaut. zajecia... Dorota W. Jestem zadowolona (1) Na basen chodzimy od października. Ja z córką na mały basen, mąż na... Anna Aquaaerobic (1) Ćwiczenia w wodzie to sama PRZYJEMNOŚĆ ! Fajnie prowadzone plus miła... Aga Kocham taki rodzaj aerobiku ;)) (3) Chodzę 2 miesiące i kocham taki rodzaj aerobiku, Nie potrafię już wrócić do... Kinga Ligwicka Bezczelność Argonaut (7) Firma zmienia warunki korzystania z zajęć jak jej wiatr zawieje i nie liczy... Tomik OKROPNOSC!!!!!!! (3) Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!! Pierwszy kontakt z "Panem" Tomaszem mialem... Niezadowolony klient Świetny Trener Pływania !!! Polecam:) (4) Do tej pory wydawało mi się, że umiem pływać, ale dopiero po tych lekcjach... Kaaamyla Polecam na PG (1) Witam serdecznie. Polecam basen na Politechnice Gdańskiej.... Kontakt z... Pływak Moim zdaniem okej.. (1) Witam, ja chodzę na basen od pół roku i jest okej. Polecam wszystkim. ;) Politechnika