Bezczelność Argonaut

Firma zmienia warunki korzystania z zajęć jak jej wiatr zawieje i nie liczy się z danym słowem a nawet podpisaną umową. Do końca stycznia mieli podpisaną umowę z Benefitem i można było korzystać z basenu posiadając kartę MultiSport. W Listopadzie 2011 można było podpisać REZERWACJĘ zajęć do 22 czerwca 2012. Jednakże w lutym zerwali umowę z Benefitem i wymigali się od podpisanej rezerwacji. Rezerwacje z Benefitu najprawdopodobniej sprzedali na Gruponie. Zostało to zrobione perfidnie podczas ferii zimowych gdy częśc ludzi wyjechała, a po powrocie okazało się rezerwacji nie ma i jak to Pan Tomasz stwierdził: "ale o co chodzi". Szczyt chamstwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Bezczelność Argonaut

Prosze sprawdzic w beneficie ile razy Dobroczek skanowal Nr Panstwa karty-prawdopodobne ze Benefit w koncu zajal sie sprawa- w przypadku 4 osob z mojej firmy, korzystajacych z ich zajec np raz w tyg. okazalo sie ze bylismy CODZIENNIE! wydalo sie poniewaz w momencie zeskanowania karty(w listopadze podczas zapisu kserowal karty) chcialam skorzystac ofery innego klubu- nie moglam wejsc- tel do infolinii i okazalo sie ze w tym czasie jestem na basenie....nie pozostaje nic jak zmiana karty... u mnie w firmie wszystkie osoby ktore milaly z nimi do czynienia wymienily karty...btw.Yvette prowdzi zajecia bardzo dobrze ale mezus niech idzie w cholere...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Bezczelność Argonaut

Także miałem z nimi problemy, może trzeba zorganizować jakąś większą akcję uświadamiającą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Bezczelność Argonaut

W koncu wywali go z Benefita!!!mam nadzieje ze dobrali mu sie ostro do d...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Karta MULTISPORT Benefit System -Cała Prawda - posiadacze karty łączcie się:)

Historia dla mnie nieprawdopodobna gdyz pracuje w firmie liczacej ok 160 osob, z benefita korzystamy bardzo aktywnie :-) Smiem twierdzic ze karte ma polowa pracownikow... osobiscie zdazylo mi sie korzystac nawet dwa razy dziennie :-).u nas syt jest prosta - nie korzystasz rezygnujesz , tym bardziej ze kazdy do karty doplaca z wlasnej kieszeni :-). Ze strony benefita nie mielismy zadnych uwag...
Natomiast historia z argonautem zostala wyjasniona, karty wymienione,nawet było zadośćuczynienie w postaci biletów do kina :-)
Wychodzi na to ze byc moze oni rabia paretnerow czy klientow a partnerzy ich falszujac podpisy itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Karta MULTISPORT Benefit System -Cała Prawda - posiadacze karty łączcie się:)

Mnie też Benefit Oszukał na kartach MULTI SPORT .

Benefit to ściema , biorą kasę , a nigdzie nie można wejść , limity ograniczenia tak abyś nie chodził.

Mam teraz Kartę OK System i jest OK ;))
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1