Uwaga na argonaut!!! Przeczytajcie z uwaga kilka postow - na tym forum autorem wiekszosci pozytywow jest wlasciciel firmy (5) Mis wiecznie zywy - oto firma Argonaut... Choc mowiac szczerze, kultura... Zalamany Zenek :) No Panie Tomku Argonaut to firma z którą można odpocząć i nabrać krzepy (3) Drodzy Państwo korzystam z aqa i nauki pływania na basenie na Chełmie, wraz z... Natalia Hydrofitness (3) Uczęszczam do Argonaut na zajęcia hydrofitness od miesiąca. Jestem bardzo... Asica
Gorąco polecam (2) Od lutego uczęszczam na zajęcia aqa aerobiku, i jest super. Zajęcia są... kasia Mój Aqua aerobik. (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach i są zachęcające. Instruktorka... Olka Hydro-fitness (3) Zapisałam się na zajęcia hydro-fitness, żeby zobaczyć czy odpowiada mi taka... Aleksandra_s Polecam (4) Polecam z czystym sumieniem aqua aerobic i hydro-fitness, od listopada... Ania L. hydrofitness (2) zajęcia jak najbardziej godne polecenia:) prowadzaca bardzo miła i zawsze... Anita Aqua aerobic (2) Uczęszczam na zajęcia z aqua od czterech lat i jest to forma ruchu, którą... Stała zadowolona Klientka Agata Poziom nauczania (2) Poszedłem na doskonalenie pływania myślałem że w tłoku będę sobie pływał i... Andrzej Trener Tomek , OK ;)) (1) P.Tomek naprawdę świetnie wszytko tłumaczy. Jego zaangażowanie podczas lekcji... Marcin AQUA FITNESS (2) Do szkoły Argonaut na agua fitness trafiłam z Groupona skuszona atrakcyjną... zadowolona Mój pierwszy aqua aerobic. (1) Na zajęciach aqua aerobicu byłam po raz pierwszy , ale polecam każdemu:)... Aneta Bardzo kompetentny trener , profesjonalne podejście, zdecydowanie POLECAM!!!!!! (1) Całe życie nie umiałem pływać. Bałem się wody, i wydawało mi się że nigdy się... Adam 10/10 (1) Co tu dużo pisać...porządna firma :) Polecam Wojciech Ruczyński POLECAM (5) MIŁA OBSŁUGA. FAJNY SPOSÓB NAUCZANIA. GODZINY TEŻ PRZYSTĘPNE. Kasia Nauka plywania dla dzieci i pływanie rekreacyjne dla dorosłych (3) Z uslug Argonaut zaczęłam korzystać jesienią 2010 dzięki karcie Multisport.... magber Lekcje pływania mojego syna . (1) Oddałem pod opiekę Argonaut mojego 8-letniego synka. Syn już umiał... Ania Dawid z Dawidem (2) Widzę bardzo podzielone opinie,ale ja odkąd zapisałam syna na zajęcia,nie... mama Dawida zadowolona w 100% udzestniczka aqua aerobicu (1) co tu dużo pisać, po komentarzach widać, ze konkurencja nie śpi ;-) no ale... Beti :-)