Hydro-fitness

Zapisałam się na zajęcia hydro-fitness, żeby zobaczyć czy odpowiada mi taka forma ruchu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Ćwiczenia wymagają sporego nakładu energetycznego, ale w ogólnym rozrachunku jest to o wiele ciekawsza forma ćwiczeń niż zwykły fitness. Polecam zwłaszcza tym, którzy szukają czegoś nowego w dziale "sportu i rekreacji".
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Hydro-fitness

A ja jestem niezadowolona i nie polecam. Zajęcia na PG są monotonne i niemęczące. Mam porównanie bo chodzą gdzie indziej na aqua aerobik i z tamtych zajęć wychodzę zmęczona, a z tych w argonaut nie. Poza tym tylko na tych filmikach pokazują, że do ćwiczeń używa się rożnych sprzętów, a tak naprawdę to są używane tylko makarony. Szkoła ma wyrobioną dobrą opinię na rynku i nic więcej, wysokie ceny - to jest to co im dobrze wychodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Hydro-fitness

Z tym sprzętem... Zanim pojawiły się grupony sprzęt faktycznie był urozmaicony. Piłki, makarony, mankiety na kostki, pasy. Obecnie tylko makaron (co jakiś czas piłeczki) - zapewne reszty sprzętu by nie starczyło dla wszystkich ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9