Argonaut - Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm.

Na tym Basenie jest bardzo ciepła rodzinna atmosfera.Po prostu ludzie są tam świetni!Cały personel jest bardzo miły :-),zawsze uśmiechnięty. Personel jest bardzo wysoko wykwalifikowany,w pełni kompetentny ( są świetni! ), zawsze znajdą czas by porozmawiać .... Zawsze wszystko jasno wytłumaczą i wysłuchają do końca....Ćwiczenia Aqua Aerobicu u Pani Yvette bardzo pomagają!.Efekty po aqua są rewelacyjne!!!!!!! zawsze parę kilogramów mniej.... :-).
Jestem po operacji kręgosłupa ( skoliozy), przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a teraz mam tylko 18 stopni na 19.Rehabilitacja Aqua aerobikiem mi tam bardzo pomaga!!!.Ja się z tym miejscem bardzo zaprzyjaźniłam :-).Polecam !!!!!!!:-) to miejsce, poznałam w ARGONAU-cie bardzo dużo wspaniałych ludzi!!!! :-)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Argonaut - Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm.

no i zaczęło się,..... po każdym choć trochę negatywnym komentarzu, pojawia się masa chwalebnych wpisów...., Chodziłem z dzieckiem przez rok do nich i jakoś nie spotakałem tych wspaniałych ludzi, wręcz przeciwnie jednego "psychola", który skutecznie sieje ferment.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: Argonaut - Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm.

Na początku polecam jeśli chodzi o sprawność w zapisywaniu na zajęcia. Widać że pracują tu osoby wyrozumiałe i kompetentne.

Zajęcia u Pani Yvette to coś wspaniałego. Byłam ćwiczyłam i będę chodzić dalej i polecam :) Bardzo dobre tempo zajęć i odpowiedni wysiłek , od razu poprawia się humor;) , trochę endorfin + na wiosnę po długiej ZIMIE , OK.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6