Mega profesjonalizm

Z czystym sumieniem polecam Kurs nurkowania OWD u Tomasza Dobroczka. Daję ocenę 6, ponieważ nie pamiętam przed Argonaut'em kursu, na którym instruktor włożyłby tyle serca, umiejętności i doświadczenia,zaangażowania i poświęcenia, by w jak najlepszy sposób przekazać swoją wiedzę, abyśmy się nie pozabijali schodząc samemu pod wodę. Do tego żadne pytanie i wątpliwość nie została bez odpowiedzi u Tomasza. Zajęcia teoretyczne okraszał swoimi ciekawymi historiami z głębin wziętymi. Zajęcia praktyczne także na maksymalnym poziomie. Wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Ani przez chwilę nie odniosłem wrażenia chaosu i braku kontroli nad grupą. Yvetta świetnie uzupełnia Tomasza na wspólnych wyprawach. Stanowią wspaniały Team, z którym zdobywanie wiedzy i doświadczenia w nurkowaniu to przyjemność. Idąc na AWD, na pewno wybiorę firmę Argonaut i państwa Dobroczek. Gorąco polecam!!!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam i zgadzam się :Szkoła ARGONAUT to Mega profesjonalizm

Nurowałe z nimi w kraju i zagranicą , zawsze mogłem na Yvette i Tomka liczyć. Super nurkowania ,organizacja , bezpieczeństwo ....
Oni mi to zagwarantowali . Tomek zawsze opowiedział na moje pytania , sugestie czy rozwiał me OBAWY ;))

Wszystko można znaleść i zobaczyć na Ich stronie :

http://www.argonaut.gda.pl

Szczególnie polecam galerię filmów i zdjęć z wypraw nurkowych .
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1