Arogancja i chamstwo

Początkowo wszystko wskazywało na to, że firma ARGONAUT jest uczciwa i przyjazna, ale gdy w grę wchodzi załatwienie u nich jakiejś sprawy, nawet udzielenie prostej odpowiedź na proste pytanie, ukazuje nam właściciela, jako typowego..................., kogoś, kto nie zna żadnego miłego słowa, gość wykazuje wrogość wobec klienta.
Zajęcia nauki pływania to jedna wielka farsa, bo jak inaczej nazwać w małym basenie od 12 do 14 osób i gościa, który chodzi w kółko basenu i coś tam sobie gada – instruktor, który boi się wody.
Firma ta, to jedna wielka farsa, przeszyta chamstwem, nierzetelnością oraz nieuczciwością właściciela.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Arogancja i chamstwo

Niestety to prawda, sam się nabrałem na te masowe, pozytywne opinie. Niestety nie zastanowiła mnie dlaczego jest ich tak dużo.
Teraz już wiem, że każda krytyczna opinia, jest nadpisywana dużą ilością pozytywów, tak by szybko spadła z pierwszej strony.

Co do firmy potwierdzam w 100% i poraz kolejny przestrzegam, a jednocześnie zachęcam tych, którzy podbnie jak ja i autor posta się nacięli, by dokonali odpowiedniej oceny firmy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Arogancja i chamstwo

szkoda słów na tą firmę. Ciekawe jakie mają znajomości na PG, że dostają tyle godzin do swojej dyspozycji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Arogancja i chamstwo

Zapisanie się na aquaaerobic to kolejka na 2 godziny a potem potkanie z mega aroganckim panem - współwłaścicielem. Jestem spokojna osobą, bezkonfliktową, ale on wszystkie Panie traktuje jak śmieci. Kto chce się podenerwować i spotkać prawdziwego ch.... zapraszam do Argonaut.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Arogancja i chamstwo

Popieram w 100% ! Opinie czytałam o basenie PG zamiast o samym argonaut. Mój błąd. Człowiek wydający kluczyki wredny i beszczelny. Na wszelkie pytania odpowiadał "jak coś się nie podoba to proszę nie przychodzić".
Smutne że tak ładny basen jest w rekach firmy niedbającej o klienta. Zastanawiam się czy owy Pan nie jest tak wrogi tylko wobec studentów którzy są dla niego marnym zarobkiem (pewnie takie zniżki dla studentów narzuciła PG). Polecam od razu szukać innego basenu i nie tracić nerwów na tamtego człowieka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9