Zośka - opinia

Jesli chodzi o zajecia, to nie mam nic do zarzucenia. Niestety obsluga pozostawia wiele do zyczenia. Wlasciciel, pan Tomasz jest niemily, wrecz chamski w stosunku do klientow, wyzywa ich, nasmiewa sie z nich itp. bylam juz nie raz swiadkiem takich sytuacji. Pierwszy raz spotykam sie z takim lekcewazeniem klienta, zamiast przyciagac, to pan Tomasz swoja postawa i zachowaniem zniecheca do korzystania z uslug swojej firmy. NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Zośka - opinia

Mam podobna opinie. Sprzedaja bez pamieci miejsca na zajecia na gruponie, nie ma mozliwosci zapisania sie ani telefonicznie, ani mejlowo - jedynie osobiscie i to tylko 2 razy w tygodniu. Potem klebia sie ludzie w 2 godzinnej kolejce. Zenada. Wyglada na to ze wlasciciel firmy liczy na to, ze klienci wplaca pieniadze a potem sami zrezygnuja z zajec, bo dzis (11.04.2012) mozna bylo kupic zajecia od czerwca - dodam ze w czerwcu basen czynny tylko przez 3 tyg, albo od wrzesnia!!! Gratuluje menadzerom pomyslu - kasa sama plynie - tylko jak dlugo? Ja na pewni nie kupie u nich niczego wiecej - chocby mieli zajecia najlepsze na swiecie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Zośka - opinia

PSEUDONUREK ZBIERA NA WAKACJE!!!!!!!!!!!!!! POLECAM JEST SUPER HIPER MEGA ;)))))))))))):)))))))))))) UMIEM NAUCZYŁEM SIĘ NAUCZYŁAM SIĘ HEHEHEHEHHEH!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10