Nurkuję z nimi od 2005 (1) W 2005 roku zacząłem nurkować z Centrum Nurkowym . Nadal pamiętam wrażenie,... Marian "NUREK" Polecam (1) Na zajęcia z aqua fitness chodzę już ponad rok. Jestem bardzo zadowolona z... Ewa Plywanie rekreacyjne (1) Przyjazna atmosfera, dobra wspolpraca, polecam. Marek
POLECAM!!! (1) Świetna kadra z indywidulanym podejściem do każdego. Moje dzieci pływają z tą... Agata kurs efr (1) Kurs bardzo konkretny, zdobyłem na nim ogromną wiedzę, nie będę się już bał... krzysio Super (1) Uczęszczam na zajęcia od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Polecam szkołę... vima2012 opinia (1) Serdecznie polecam korzystanie z oferty Argonaut zwłaszcza dla ceniących... Jacek Doskonalenie pływania (1) Rok temu myślałam, że umiem dobrze pływać, ale stwierdziłam, że powinnam... Wiewiórka Dobrze doją z kasy, mało nauczają (2) Chodziłem do Argonaut na jeden 24 h kurs pływania i w sumie już prawie 80 h... Jakub O. Nurkowanie z Argonautami to duża przyjemność (3) Rzadko spotyka się ludzi tak oddanych swojej pasji i jednocześnie... Gosia i Damian Obsługa w biurze (4) Na szczęście po wizycie w biurze szybko się opamiętałam i nie skorzystałam z... Da6ka Argonaut zalety i wady (1) Zalety:faktem jest,ze pracuje tam naprawde wyspecjalizowana kadra.Do tego... Ja Marek M. - opinia (1) fajne zajęcia z doskonalenia pływania, zestaw ćwiczeń różnorodny, łatwa... Marek M. Dr House w nurkowaniu i ratownictwie (3) Prowadzący P. Tomasz Dobroczek jest w moich oczach ekscentrykiem -... Silver Pierwsze wrażenia (1) To nasze drugie zajęcia na basenie i już się w nich zakochaliśmy. Od czasu,... Rodzice zuzi Basen dla dzieci ii rodziców (1) Zapisaliśmy się wiosną i była to dla całej naszej rodzinki wspaniała... Marysia Orzelska Serdeczne podziękowania dla organizatorów !!! (1) Lekcje pływania dla naszej malutkiej kruszynki dają jej prawdziwą radość z... Mirosław i Basia Miszewscy Dziękujemy Pani IWECIE i życzymy dalszych sukcesów. (1) Witam, z synkiem zaczęliśmy zajęcia pływania kiedy miał dwa lata od tej pory... Zbyszek Zapisałam się na aqua aerobic (1) Mam chęć zacząć coś robić ze swoim ciałem. Wymyśliłam sobie, że aqua aerobik... Marianna tomaszewska Hania w swoim żywiole (1) Od pierwszych dni życia naszej Hani zauważyliśmy, że bardzo lubi wodę, pewnie... Monika. Michał i Hania