Dobrze doją z kasy, mało nauczają

Chodziłem do Argonaut na jeden 24 h kurs pływania i w sumie już prawie 80 h doskonalenia pływania. Efekt jest taki, że po ok. 100 h spędzonych na basenie, przepływam ledwo jedną długość (25 m) i po dziś dzień nie wiem, co robię źle!
Aktualnie podczas jednej lekcji doskonalenia, instruktor Dawid (syn właściciela) "doskonali" ok. 15-20 osób, lecz z doskonaleniem ma to niewiele wspólnego - jedyne co od niego słyszymy, to kolejne długości basenu, które mamy przepłynąć.
Żadnych informacji, co i dlaczego robię źle, żadnych rad, jak to poprawić i nad czym pracować. Zdesperowany, znalazłem dziś super ciekawą stronę w internecie, i po 1,5 h jej czytania dowiedziałem się więcej, niż po wszystkich zajęciach z Argonaut.

Jednak jedno trzeba im oddać - w dojeniu kasy i obrażaniu klientów p. Tomek wiedzie prym! Takiego chama, buca i ignoranta w życiu nie spotkałem - prawdą jest to, co piszą inni, że namawia nachalnie do pisania pozytywnych opinii na tym portalu i za takowe udziela zniżki na kolejne zajęcia. Prawdziwe jest jego nabijanie się Klientów i robienie z nich głupków!

Resume: chcesz nauczyć się pływać? Omijaj Argonautów z daleka - wydoją Cię z kasy i nie nauczą niczego! Odradzam!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Dobrze doją z kasy, mało nauczają

Święe słowa, potwierdzam.
Zdecydowane NIE dla takiego traktowania już nie mówię klienta, ale wogóle człowieka
Pozdrawiam, Sławek
P.S. swoją drogą zastanawiam się dlaczego on jeszcze po prostu najzwyczajniej w świecie od kogoś w ryj nie dostał ...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10