szczerze polecam! (2) Chodzę od pół roku na zajęcia z hydrofitnessu. Mój pierwszy kontakt z... Kasia jest ok (1) Korzystam od miesiąca i trudno jest się przyczepić. Właściciel owszem ma... jaja Niewiarygodne (1) Kontakt z właścicielem skutecznie zniechęcił do skorzystania z oferty.... Sławek
Gdyby nie właściciel to szkoła do polecnia (1) Moje dzieci uczęszczały 1 rok na zajęcia ( 5 i 8 lat). Sami instruktorzy i... Aga nie polecam (1) Ja wykupiłam karnet na pływanie rekreacyjne. Wlaściciel szkoły bardzo... Barbara Nurkowanie- Nie polecam (1) Kurs dla nurków to porażka. Prowadzący umawia się na konkretną godzinę a gdy... Rukasu dno dno i jeszcze raz dno (4) totalne dno... właściciel to jakiś niedowartościowany oszołom. nie wiem, czy... dawid Przepełniony basen, ordynarna obsługa (3) Od początku naszej przygody z tzw "szkołą pływania" pojawiły się... Paweł Przepełniony basen, (1) Miałam wątpliwa przyjemność chodzić tam na zajęcia. Nie mogłam odebrać... KASIA Nauka pływania dla dzieci (1) Nauka pływania dla dzieci na średnim poziomie - niczym się nie wyróżniają,... PK OWD kurs (1) Spróbowałem kursu OWD. Żart. Materiały słabe. Mnóstwo czekania mimo umówionej... Jan K Poszukaj innej szkoły (6) albowiem lepiej nie narażać się na kontakt z właścicielem, który po pierwsze... Urszula uwaga nie polecam (2) nie polecam szkoły niczego się od niego nie nauczycie strata czasu i pieniędzy nurek Zdecydowanie NIE polecam (2) Tym wszystkim którzy rozważają zapisanie swoich dzieci do tej szkoły ze... Matka Nauka pływania dla dzieci na małym basenie (2) Masakra w tym roku! Nie posyłacie tam swoich dzieci, w każdym miesiącu... Ada rezygnacja z zajec (1) Witam ! Czy ktos rezygnowal z zajec w argonaucie (dostalismy karnet )? Da... anonim Tomasz Dobroszek - bezczelna obsługa klienta (14) Próbowałam telefonicznie umówić się na zajęcia wykupione w ramach grouponu.... Katarzyna Piętka Dobre zajęcia z aqua aerobik i grubiaństwo właściciela (3) Zapisałam się na zajęcia aerobiku w wodzie i z zajęć jestem zadowolona.Wiele... Mrówka Wielka lipa !!! (1) Odradzam wszystkim kursy w firmie argonaut, no chyba że macie za dużo kasy w... Michał Zdecydowanie NIE polecam. (1) odradzam wszystkim kursy w firmie argonaut promocje to ściema ale o tym... Miki