(...)

Naprawa klaksonu-trwała 35min.Podczas tego czasu nie zostałam poinformowana o dodatkowych kosztach,jedynie elektryk pochwalił się że montuje najtańszy klakson-do malucha za 20zł.Przy kasie rachunek wyniósł 122złote=20zl klakson i 100zlrobocizna.Na pytanie dlaczego tak szokująco dużo uslyszalam,że trzeba było przerobić elektrykę(na fakturze nie ma kosztów żadnych części poza klaksonem).Powiedziałam że o dodatkowych kosztach powinno się informować.Pan nie zamierzał w żaden sposób sluchać moich argumentów,bo przecież co wie baba?(usłyszałam m.in.że"ma córki w moim wieku i gdyby się tak zachowywały jak ja byłby bardzo nieszczęśliwy").Zadzwoniłam do przyjaciela który zna się na elektryce,bo rzeczywiście nie ukrywam,że się nie znam,ale wiedziałam dobrze że jestem naciągana(porównanie z innymi warsztatami).Nic to nie pomogło,kolega uslyszal że robotogodzina to 65zl(czy zatem nie powinnam zaplacic 40zl za robociznę???chyba logiczne?).Powiedziałam że nie zapłacę 120zł,ale co może zrobić kobieta w warsztacie z 20mężczyznami?Po wielu słownych obrazach(że niby ja"naciągam") zapłaciłam równe100zł.Czytelnikom zostawiam ocenę,kto był tu naciągaczem,ja mogę wkleić skan faktur.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: (...)

przykro mi to czytac!
to ja jestem tym zlym elektrykiem! informowalem i pokazalem Pani jak w ciezko dostepnym miejscu sa zamontowane sygnaly (aby je zdemontowac nalezaloby by zdemontowac reflektor i czesciowo poluzowac chlodnice itp)
zaproponowalem zamontowanie sygnalu od fiata 126 z przrobieniem instalacji elekt. aby uniknac kosztow orginalnych sygnalow i kosztow wymiany ktore z pewnoscia tez by Pania nie zadowolily.

ps
chetnie bym zobaczyl jak Pani znajomy wymienia te sygnaly za 20zl czy 40zl

odnasze sie tylko do sprawy robocizny! a nie do rozmowy Pani z mistrzem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0