Badanie techniczne warte polecenia (2) Muszę wyrazić swoją opinię bo wkurzają mnie wieczni malkontenci. To był mój... MGM ja także polecam (1) Ja także korzystałam z tej stacji przy okazji badań technicznych. Jestem... Asia O. diagnostyka - polecam (2) W ubiegłym miesiącu robiłem badania techniczne. Jak zawsze wychodzą jakieś... kierowca
Diagnostyka - polecam gorąco (1) To mój kolejny przegląd techniczny u tego samego diagnosty dzięki któremu... baba za kierownicą NIE POLECAM! OMIJAJ!! (2) Omijac z daleka , naciagaja na niby niesprawne zawieszenie , okazuje sie ze... Radek Odradzam! (1) Obsługa jest tak niemiła, że byłem tam pierwszy i ostatni raz, ceny... Marek a ja polecam! (1) Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego warsztatu. Przyjechałem około... kierowca Strata czasu i pieniędzy! (1) Nie polecam tej stacji. Jest tam kompletny bałagan! Miałem problem z... Michaelxdd (...) (2) Naprawa klaksonu-trwała 35min.Podczas tego czasu nie zostałam poinformowana o... m.s Dostales wyplate pojedz TAM na przeglad auta. (4) Niestety nie polecam. Naciagacze, ktorzy chyba boja sie zdrowej konkurencji.... Wojtek Nie polecam (1) Zupełnie nie polecam, nie dość, że na wymianę przewodu czekalem 6 godzin, to... niezadowolony klient Bezpieczny samochód (4) W maju 2012' ,byłem ze swoim samochodem na tej stacji po raz kolejny.Jestm na... Henryk badanie techniczne (3) Potwierdzam negatywną opinię. Straszni naciągacze. Jak się pojedzie na... M (...) (1) Witam, miałem NIE przyjemność naprawiac auto w PM Moto Centrum, kwota... Hubert Szkoda prądu. (1) Stawki jak w ASO, albo i lepiej. Wymiana łączników stabilizatora 100... Miki Droga diagnoza (1) Byłem dziś swoim autem żeby sprawdzić stuki w zawieszeniu. Zanim ktos się... luk A ja polecam! (1) Od 3 lat bez problemow serwisuje tam auto. Polecam znajomym i rowniez sa... A. solidny warsztat (1) w lutym 2011 zleciłem wymianę rozrządu i oleju w moim Oplu ceny... marek (...) (2) Witam serdecznie. Nie polecam nikomu tego miejsca. Pojechałem tam na... Damian Może i dobrze ale mocno naciagaja na kasę (1) Byłem tam dwa razy i nie jestem zadowolony. Za pierwszym razem nawet ok bo... pele