...

Śmieszne. Niby taka dobra szkoła, a instruktorzy naciągają na dodatkowe wydatki kursantów, którzy po 25 godzinach wyjeżdżonych dalej nie widzieli co się znajduje pod maską, którzy parkowali raz - dwa razy w czasie tych wszystkich godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiedź obiektu:

W odpowiedzi na Pana(?)niezadowolenie, chciałem poinformować, że celem naszego ośrodka jest przygotowanie każdego kandydata na kierowcę do świadomego i bezpiecznego poruszania się na drodze, a nie wyjeżdżanie godzin w kursie. Nasi instruktorzy robią wszystko, aby udało się to w 30 godzin (kursowych), ale nie zawsze to wychodzi, z powodu indywidualnych predyspozycji kursantów. Nie jest wstydem nie nauczyć się wszystkiego w 30 godzin, dla wielu osób jest to za mało, aby stać się świadomym kierowcą. Wbrew pozorom wielu mądrych ludzi korzysta z jazd dodatkowych widząc swoje osiągnięcia po 30 godzinach szkolenia, bo nie tylko dla nas (ośrodka), ale również dla nich ważne jest , aby nie STANOWIC ZAGROŻENIA NA DRODZE. Przykro mi, że odniósł Pan wrażenie, że nasz ośrodek chce kogoś naciągać na dodatkowe koszty. Skoro błędem instruktora jest nienauczenie Pana w 25 godzin parkowania i zaglądania pod maskę (choć jestem pewien, że była inna tego przyczyna) zapraszam na 1 godzinę gratis na ćwiczenie tych manewrów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0