Karolina R - ocena (1) Polecam ośrodek szkoleniowy dla przyszłych kierowców AS. Jedna z najlepszych... Karolina R Julia Maliszewska - ocena (1) Uczyłam się jeździć w dwóch różnych szkółkach wcześniej i dopiero za 3... Julia Maliszewska Piotr - ocena (1) Wykłady prowadzone przez Pana Stanisława bardzo profesjonalnie oraz ciekawie.... Piotr
Wiktoria Kąkol - ocena (1) Najlepsza szkółka w Gdańsku! Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu... Wiktoria Kąkol Paulina - opinia (1) Świetna szkoła jazdy! Szybko można wszystko załatwić. Instruktor Pan Paweł to... Paulina Ola - opinia (1) Najlepsza szkoła jaką można wybrać by zdać i pozniej faktycznie jeździć bez... Ola Monia - opinia (1) Teoria prowadzona w sposób ciekawy, bhp praktyczne i przydatne, ale... Monia Lesław W - opinia (1) Szczerze polecam instruktora Pana Pawła Anastaziaka 100% profesjonalizmu... Lesław W Michał Piech - opinia (1) Bardzo polecam ta szkolke. Najlepszy instruktor Pan Paweł Anastaziak, zawsze... Michał Piech Oksa - opinia (1) Polecam OSK AS i instruktora Pana Mirka Grzegorczyka, dzięki któremu... Oksa Były kursant OSK AS - opinia (1) Szkołę z czystym sumieniem mogę polecić. Jeździć uczyłem się u instruktora... Były kursant OSK AS Daniel Dzięcioł - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę jazdy! Pan Stanisław w bardzo ciekawy sposób... Daniel Dzięcioł Tymon - opinia (1) Pan Paweł najlepszy instruktor, elegancko zdane za pierwszym razem, cały kurs... Tymon Maria - opinia (1) Serdecznie polecam jazdy z Panem Pawłem Anastaziakiem. Pełen profesjonalizm i... Maria Adam P. - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście instruktorów w miłej atmosferze. Świetne... Adam P. Mariusz - opinia (1) Dziękuję panu Pawłowi szacun pełen profesjonalizm b.dobra komunikacja z... Mariusz Askaja - opinia (1) Pan Mariusz przy kat. A działa cuda! Co prawda nie robiłam kursu w tej... Askaja Agnieszka - opinia (1) Polecam! Zostałam tutaj bardzo dobrze przygotowana do egzaminów, instruktorzy... Agnieszka Dominik - opinia (1) Świetny system nauczania, świetni instruktorzy Dominik Agata Denicka - opinia (1) Świetna szkoła jazdy. Z całego serca polecam instruktora Pana Pawła... Agata Denicka