Zuza - opinia (1) Niezawodne biuro tłumaczeń. Po raz kolejny na duży plus: kontakt, terminowość... Zuza Janina - opinia (1) Bardzo polecam, profesjonalna, szybka usługa i bardzo uprzejma obsługa ze... Janina Tlumaczenia (2) polecam wszystkim wysoka jakosc i terminowosc Przemek
Szybkie i elastyczna obsługa (1) Tu klient jest najważniejszy. Wszystko dopilnowane i na czas. Oraz... Pawel Mucha Super obsluga (1) Polecam, 100% skuteczności, cena bardzo przystępna, realizacja w tym samym... Ola Jak najbardziej polecam biuro tłumaczeń "Izabela" (1) Polecam to biuro tłumaczeń. Nigdy nie miałem problemu w kontakcie. Zawsze... Radosław Hałuniewicz tłumaczenie przysięgłe j. ang (1) Bardzo szybko, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Korzystna cena. Polecam :) Aleksandra Streszczenie pracy magisterskiej (1) Szybko, przyjemnie i bezproblemowo, jak na XXI w przystało :) Ceny w sam raz... n. Szybko i profesjonalnie! (1) Korzystam z usług biura od ok. 2 lat. Zdecydowanie ocena 6! Ekspresowe... Anna Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym !!! (1) Idealna współpraca, bardza szybki termin realizacji, profesjonalne podejście,... Wojciech Duży pozytyw !!! (1) Współpracuje z tym biurem tłumaczeń od około 10 lat i mogę im wystawić tylko... Global Imports super tłumacz (1) serdecznie polecam to biuro tłumaczeń ,naprawdę expresowo... ruda Polecam (1) Wykonuję tłumaczenia specjalistyczne (teksty prawniczo-ekonomiczne) w tym... s3rek Gorąco polecam współpracę z p. Pawłem (1) Współpraca na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o szybkość... Tomasz Markun Szybko, tanio i przemiło (1) Miło, szybko, tanio i jak zawsze profesjonalnie! Bardzo dziękuję Panie Pawle,... Joanna