Magda - ocena (1) Na miejscu jedna osoba oczekująca na poradę, ale w rejestracji pusto i... Magda Marek - opinia (1) Odmówiono (!) dokonania zmiany opatrunku, mimo ze takie było zalecenie na... Marek Katarzyna - opinia (1) Jeśli w przychodni nic nie robią, to jaki jest sens jej utrzymywania? Jeśli... Katarzyna
Była pacjentka - opinia (1) Byłam pacjentka tego szpitala nie chce pisać jakiego oddziału ale jestem... Była pacjentka pacjentka - opinia (1) Wyrażam zadowolenie z troski o moje zdrowie, dbałość personelu o komfort... pacjentka Pacjentka - opinia (1) Lekarz wschodniego pochodzenia może nie mało rozmowny i przyjemny za to leczy... Pacjentka Pacjent - opinia (1) Byłem w potrzebie dwa razy i dwa razy pomoc otrzymałem. W obu przypadkach... Pacjent Maja - opinia (1) Bez kolejek, szybkie przyjęcie około 23:00. Lekarz wschodniego pochodzenia o... Maja Ta nocna opieka to jakiś żart. (1) Zaspana Pani nie jest tam od zajmowania się pacjentami, bo jest środek nocy.?... K Lekarz (1) Lekarz który tam pracuje nie powinien leczyć ludzi ,nie wspomnę o kulturze... Piotr