7th Heaven

Makijaż permanentny Salony kosmetyczne Paznokcie

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25/10

Kasia - ocena (1) Polecam salon jest czysto narzędzia wykorzystane do zabiegu były... Kasia Alicja - opinia (1) Brwi wykonane zostały poprostu pięknie dziękuję Alicja Lichi - opinia (1) Poprostu super extra. Zabieg oczyszczania twarzy wykonany został w sposób... Lichi
Monika - opinia (1) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Do tego przemiła atmosfera. Dziękuję... Monika Kinfa - opinia (1) Super polecam bardzo profesjonalnie wykonany manicure, autoklaw w salonie co... Kinfa Nnajlepiej (1) Uwielbiam zabiegi u Pani Basi, profesjonalnie, przyjemnie, zgodnie z... Amelia super (1) Super wykonany makijaż permanentny , bardzo subtelny, delikatny piękny... Kasia nie polecam!! (1) Szczerze nie polecam!!!, trafiłam tam przypadkowo z córką na przekłuwanie... Ad Super polecam (1) Brewki metodą ombre wyszły cudnie dziękuję i polecam każdemu kto chce... Natalia Super (1) Polecam rzęsy u Pani Basi,która jest mega specjalistką w tej dziedzinie Alicja stała klientka od kilku miesięcy - opinia (1) jestem zadowolona z usług przesympatycznej kosmetyczki. Moje paznokcie są... stała klientka od kilku miesięcy POLECAM!!! (1) Pani Basiu,dziękuję serdecznie za piękne oczy:)Dzięki Pani ''kreskom''czas... Tola Zofia - opinia (1) Fachowa i sympatyczna obsługa. Oferta w szerokim zakresie. 100% zadowolenia z... Zofia Pełen profesjonalizm (1) Moja pierwsza wizyta i zdecydowanie nie ostatnia. Wykonywałam oczyszczanie,... Sopocianka jeden z najlepszych salonow w trojmiescie (1) nie wiele tu trzeba mowic, pani barbara jest sama soba cudowna wizytowka... weronika Perfekcjonizm (1) Świetna, profesjonalna obsługa. Precyzja i dokładność w wykonywaniu zabiegu.... Kasia Bogusława - opinia (1) Obsługa salonu bardzo profesjonalna. Pani Basia wyjaśniła kolejność faz... Bogusława SUPER MAKIJAŻ PERMANENTNY (1) Pod koniec października Pani Basia zrobiła mi makijaż permanentny ust, które... LUcyna POLECAM (1) Jestem stałą klientką Pani Basi,makijaż permanentny brwi wygląda... Anna Polecam (1) dzięki Pani Basi moje brwi są zawsze nienaganne Sandra