Profesjonalna pomoc (1) Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejście, dużo taktu, ale... Alicja Pani Agnieszka (1) Pani Agnieszka - specjalistka w pełni. Dzięki naszym spotkaniom zyskałam... M podziękowania (1) Chciałam podziękować Pani Ani za to,że jest takim wspaniałym specjalistą.... K.
świetne efekty pracy (1) Pracowałam nad problemem z p. Agnieszką, i jednocześnie wraz z dzieckiem z p.... Edyta Podziękowania dla Pani Agnieszki! (1) Na terapie u Pani Agnieszki uczęszczam od kwietnia 2015. Na wstępie: polecam... Aleksandra polecam i dziękuję (1) Z całego serca polecam pracę z Panią Agnieszką.która jako jedyna,mimo... Beata Nieoceniona pomoc! (1) Polecam zarówno p. Anię jak i p. Agnieszkę, które równolegle pomagają... Maja Najlepsza pomoc jaką mogłam sobie wymarzyć (1) Pani Agnieszka swoim profesjonalnym podejściem do problemu od pierwszego... Iza Pani Agnieszko - z całego serca baaardzo dziękuję! (1) Moje jak dotąd poukładane życie z dnia na dzień straciło sens, wypełniło po... Monika Karola - opinia (1) Pani Agnieszka jest jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.... Karola zdecydowanie najlepsza pomoc z możliwych (1) Polecam pomoc Pani Agnieszki która jest najlepszym lekarstwem na... Andrzej Ada - opinia (1) Podejście pani Agnieszki jest bardzo profesjonalne. Pomaga odkryć sedno... Ada