Kamila - ocena (1) Panią Agnieszkę poznałam przechodząc kryzys okołorozwodowy, i szczerze powiem... Kamila Marek - ocena (1) Życie czasami toczy się tak, iż mimo, że jesteśmy przekonani, że damy sobie... Marek Kasia - opinia (1) Trafiłam do Pani Agnieszki właśnie przez Trójmiasto, wcześniej miałam... Kasia
Dominika - opinia (1) Pani Agnieszka opiekowala sie mna przez ponad rok... Jestem Jej bardzo... Dominika Agata - opinia (1) Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie nie stwarza zbędnego... Agata Magda - opinia (1) Agnieszka to człowiek z pasją. Potrafi "wejść" w drugiego człowieka, tak, że... Magda Magda - opinia (1) Praca z Agnieszką to przyjemność sama w sobie. To skuteczna droga do siebie... Magda Ania - opinia (1) Agnieszka. Jest nie tylko Terapeutą, jest również Towarzyszem. Nie tylko... Ania Justyna - opinia (1) Rok spędzony z Agnieszką to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze w samą... Justyna Emilia - opinia (1) Polecam Panią Agnieszkę z pełną odpowiedzialnością. Pomoże Ci, lub Wam,... Emilia Dla Własnej Świadomości - polecam (1) Jeśli szukasz porad jak w "pseudo poradnikach " - nie przychodź Jeśli zaś... Michał Gorąco polecam! (1) Pani psycholog pomogła uratować nasz związek. Bardzo konkretna i stanowcza, a... Marta Wspaniala, ciepla, madra, stanowcza,ratujaca ludzka dusze (1) Pani Agnieszka jest wspanialym pschylogiem, pelnym empatii, zrozumienia,... Aneta Polecam - bardzo dobra specjalistka (1) Korzystam z usług Pani Agnieszki drugi rok i zamierzam kontynuować terapię.... Agata Swietny specjalista ! Zdecydowanie polecam. (1) Bardzo , bardzo polecam ! Pani Agnieszka jest swietnym specjalista,... K. Zdecydowanie tak (1) Wiedziałam ze psycholodzy pomagaja ludziom, ale myslalam ze u mnie jest to... Karolina Polecam! (1) Pani Agnieszka to profesjonalny psycholog, a także empatyczna, życzliwa,... marta Profesjonalnie i konkretnie (1) Każda wizyta u Pani Agnieszki była cennym doświadczeniem. Bardzo szybko... Andrzej Wspaniała i skuteczna (1) Pani Agnieszka to bardzo dobra, doświadczona psycholog, ciepła, empatyczna... Beata Najlepszy psycholog! (1) Agnieszka, to przede wszystkim wspaniały i doświadczony człowiek, a potem... Monika