kov - opinia (2) Drzwi zamówione w maju, 5 tygodni oczekiwania ok na to się zgodziłem, drzwi... kov Fachowcy :) (1) Witam, rzadko kiedy oceniam jakiekolwiek usługi, jednak w tym przypadku... zadowolona klientka Ceny ok, ale uwaga na czas realizacji (1) Generalnie firma dobra. Proponują korzystne ceny za drzwi, ale... Skusiła... Kazimierz
Klient z Sopotu - opinia (1) Zamówienie, obmiar oraz montaż pełna profeska, czas i ceny przystępne Klient z Sopotu Polecam (1) Witam, nie tak dawno kupiłem w końcu swoje mieszkanie i to co od razu... Paweł Marcin - opinia (1) Zamawialem dzrzwi zewnetrzne z montarzem-wszystko OK Marcin Świetna obsługa, super drzwi (1) Polacam super drzwi, szybki montaż, miła obsługa. Realizacja zamówienia... ola i michał Gorąco polecam A-jeden! Solidna firma! (1) Witam serdecznie, gorąco POLECAM firmę A-jeden!!! A już piszę dla czego... Po... Marek Wszystko jak należy!!!!!! (1) O wyborze A-jeden zdecydowały opinie na portalu Trójmiasto.pl właśnie.... Kuba Polecam (1) Witam, Wczoraj zamontowano nam nowe drzwi i postanowiłem podzielić się... Paweł Polecam (1) Sympatyczna obsługa, sprawna realizacja zamówienia, polecam nawet tym, którzy... Magda najprzyjemniejsze zakupy (1) Robię remont 110 letniego mieszkania w kamienicy. Łatwo przewidzieć, że mam... ted Polecam (1) Polecam Firmę, zamówiłam 3 sztuki DRE, choć czekałam 5 tygodni na drzwi z... Kamila POLECAM (1) Witam. Serdecznie polecam firmę A-jeden. Profesjonalna i szybka obsługa.... dr Mateusz Naprawdę godni polecenia!!!! (1) Zakupiłam w drzwi firmy KMT w hurtowni w Gdańsku. Bardzo miła, rzetelna... Monika Gdy kłopoty - umywają ręce (3) Zakupiłam drzwi zewnętrzne z montażem w maju. Zamontowano je w czerwcu.... Asia PEłEN PROFESJONALIZM (2) Witam, Prowadzę firmę budowlaną, montujemy w mieszkaniach miedzy innymi... Marek naprawdę warto! (1) Miła i profesjonalna obsługa,krótki czas oczekiwania,szybki i dokładny... marlena i piotr z zaspy Polecam ;-) (1) Witam .. Szukaliśmy dłuższy czas drzwi , odwiedziłam duzo salonów i... Anna Zadowolony Klijent (1) Witam . Zamówiłem 5 sztuk drzwi Dre + kmt zewnetrzne, jestem bardzo... Norbert