Naprawa expresowa (1) Pan elektryk przyjechał expresowo zadał kilka pytań i po 5 minutach było... Oliwia Godni Polecenia (1) Godni Polecenia. Dostałem namiary na warsztat od znajomego powiedział mi że... Michał Binko Super robota (1) Zamontowano w moim Pasacie autoalarm oraz kartę dostępu. Jestem super... Czarek
Bardzo dobra obsługa (1) Bardzo dobra obsługa oraz nie wysokie ceny .Byłem bardzo miło zaskoczony... Robert Barnicki Uczciwość (1) Dzielęsię chętnie swoją opinią. Fachowa pomoc w trudnej sytuacji. Tu na nią... Krzysztof Szóstak Super obsługa POLECAM !!! (1) Panowie znają się na robocie . Czytając komentarze na portalu trójmiasta... Wojtek Poprostu super !!! (1) Montaż trwał 2,5 godzinki a wszystko działa idealnie .Ludzie nie naciągają... Bubu Mithror - opinia (1) Szybko i dobrze, fajna atmosfera pracy, alarm i centralny zamek działają bez... Mithror SUPER OBSŁUGA I PEŁEN PROFESIONALIZM W KAŻDYM CALU !!! (1) Poprostu robota i obsługa pierwsza klasa . POLECAM !!! Agnieszka rewelka firma (1) Znalazłem firme w portalu trójmiasto , jako jedyni znali się na naprawie... Videomaniak To jest to (1) Szybko i profesjonalnie, potrafią doradzić i nie naciągają klienta na... Drik