Warsztaty z makijażu dziennego i wieczorowego (1) Super warsztaty, tajniki makijażu wytłumaczone bardzo dobrze krok po kroku,... Magdalena Polecam!! (1) Przemiła i profesjonalna osoba. Makijaże przepiękne! Polecam Grażynka Najlepsza makijażystka (1) Pani Agata jest mistrzem, makijaże są piękne, świeżo wyglądają,dlugo się... Magdalena
Super !!!! (1) Bardzo polecam !! Miła atmosfera, a makijaż?! Makijaż marzeń !! Jeszcze raz... K Wspaniała kosmetyczka (1) Miałam przyjemność być kilka razy malowana przez Panią Agatę. Wspaniała i... ula Lekcja makijażu indywidualnego (1) Dziewczyny, jeśli chcecie zrobić coś dla siebie, poznać tajniki makijażu i... Daria Lewicka Warsztaty makijażu wieczorowego (1) Bardzo profesjonalne szkolenie makijażowe, przeprowadzone rzetelnie i bardzo... B4jk4 Warsztaty makijażu dziennego (1) Warsztaty prowadzone przez Panią Agatę dostarczyły mi cennej wiedzy na temat... Anka Warsztaty makijażu (1) Cudowna atmosfera warsztatów. Profesjonalne podejście i mnóstwo przydatnych... Gosia Warsztaty makijażu dziennego (1) Jestem zachwyconą uczestniczką warsztatów, prowadzonych przez panią... Olala makijaz slubny (1) Pani Agata jest absolutna profesjonalistka i do tego przesympatyczna osoba ,... Ania