Super śliczne pazurki (1) Jak najbardziej polecam ten salon,bynajmniej wypróbowałam tam paznokcie u p.... Karolina ŚWIETNY GABINET! (1) Jeśli pazurki, to tylko w A-studio u pani Ani! Gorąco polecam, paznokcie są... Sunny :)) (1) Profesjonalizm i bardzo dobra jakosc używanych materiałow do zdobienia... Monika
Zdecydowanie POLECAM wszystkim!!! (1) Byłam tam wczoraj pierwszy raz i napewno nie ostatni..... Obsługa bardzo... GosIuNia Zadowolona - opinia (1) Pełen profesjonalizm, na zadawane pytania zawsze fachowa odpowiedz ,... Zadowolona polecam!!!!! (1) Byłam w salonie na oczyszczaniu twarzy jak i manicure i pedicure i naprawdę... niusia Biedronia;-) - opinia (1) Wspaniałe miejsce,które swoim przyjaznym klimatem zachęca do powrotów;-)ale... Biedronia;-) Polecam !! (1) Super salon, rewelacyjna oraz bardzo miło i serdecznie nastawiona obsługa.... Karina Polecam !!!!!!!!!! (1) Bardzo miła obsługa, miły i ciepły prawie domowy klimat. Fachowe zabiegi i... Ewa Polecam!!!! (1) Bardzo fajnie, że w końcu jest taki salon w Rumi.Obsługa miła, ceny ok, a... karla555 Polecam wszystkim serdecznie!! (1) Naj naj naj naj.. wszystko naj:)) salonik bardzo przyjemny i przyjazny dla... kajka