Stały klient - opinia (1) Wszystko super. Jestem zawsze zadowolony. Stały klient DL - opinia (1) Polecam ten warsztat, jeżeli ktoś szuka dobrego i profesjonalnego mechanika... DL Pozytywne zaskoczenie (1) Miło się patrzy, kiedy pracownicy podchodzą do tematu z zaangażowaniem i z... Robert
Uczciwy mechanik (1) Od kilku lat naprawiam swoje auta i nigdy się nie zawiodłam. Aga Super serwis (1) Bardzo polecam. Korzystałam kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Moja... Karola Jak zawsze zadowolony (1) Od kilku lat serwisuję wszystkie swoje samochody u Pana Marcina i nie... Ados Nie wstydzę się takich wysokich not. Warto!! (1) Pan Marcin nie naciągnie nikogo na wymianę połowy samochodu. Zawsze dostrzeże... Grzegorz Nie polecam (1) Zły dojazd,cena za na prawe zbyt wysoka a naprawa wykonana bardzo niedbale.... Kur Bylam (1) Byłam by dokonać drobnych, napraw w zawieszeniu i wymianie oleju. Prace... Nieznajoma Bardzo słaba obsługa (1) Byłem na usunięciu stuków w zawieszeniu . wymianie oleju w silniku oraz... Mrek Zdecydowanie polecam. (1) Jeżdżę od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim uczciwy... Marcin Byłem i żałuje (1) Niestety byłem, w silniku więcej popsuli niż naprawili a zawieszenie nadal... Jerzy Nie polecam (1) Szkoda czasu na ten warsztat, ceny wysokie , czas naprawy dlugi, a naprawa... Maaiek Słabo i drogo (1) Odradzam naprawe w warsztacie A-Z Moto Lordzik w Osowie - miały być najlepsze... Niezadowolony klieny IWONA KARTUZY PODZIĘKOWANIE ZA SOLIDNĄ NAPRAWĘ MOJEJ CORSINKI (1) Naprawa mojego autka w A-Z MOTO LORDZIK odbyła się szybko i solidnie. Gorąco... IWONA KARTUZY Pnowie Wielkie Dzięki (1) Jeszcze raz wielkie dzięki że od kiedy serwisu je swoje autko u was jeszcze... Piotr Polecam!! (1) Marcin i Sławek zawsze ogarną wszystko jak trzeba! A co najważniejsze w... Lukas Naprawili (1) Warsztat polecił mi znajomy i dzięki mu zato naprawili mi to co nieudało się... Rafał Nareszcie uczciwy mechanik!! EUREKA! (1) Już jako stała klientka (3 coroczne przeglądy. i dwie awarie) mogę z czystym... Anna Mega (1) Megadaleko do niego, ale za to mega dobra obsługa i dobre ceny. Nie wymienia... Adam