A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja wiem...że najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech,pełna energii,jęcząca w nocy i nie warcząca w dzień,czyż nie ?

Tylko pamiętajcie to ma działać w obie strony,my też nie lubimy sfrustrowanych typów :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jaga, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.

Na pewno z wielu adresów skorzystam;-) Cukiernie to moja słabość ale wkurza mnie jedna rzecz: W ostatnich latach te cukiernie naprawdę słodzą dość mocno a o lodach Grycan już nie wspomnę, który bym nie zamówił to sam cukier.

ta RYBKA to świeżą rybę ma? - pytam na przyszłość bo w Gdańsku pewnie będę dopiero w 02'2016?

Brzeźno jest O.K.

P.S.
Mam prośbę: Czy mogła byś się wybrać z wizytą do Gdyni i ustalić gdzie tam dobrą i świeżą rybkę serwują:-)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.

Słodycze wszelkiego rodzaju to moja słabość.
Jeżeli sama nie piekę, to kupuję ciasta, ciasteczka w znanych Gdańszczanom cukierniach/piekarniach tj: Sowa (tort Cookies - pyszny, ale b. słodki), Raszczyk (np. małe pączusie), Pellowski, Mielnik, Szydłowski (tort mascarpone), Gneba (naleśniczki, mini roladki) a Grycana odwiedzam kiedy mam ochotę na sorbet.

Mam nadzieję, iż nieco pomogłam.

Czekolado-chili
Wypada Cię przeprosić za "małe zboczenie" z tematu głównego.
Sorki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.

Cieszę się, iż miejsce Ci się spodobało. Latem jest fajnie. Posiłek można zjeść na tarasie patrząc na wodę, ale aby nie było zbyt różowo - w sezonie niestety jest tłoczno.

Moje miejscówki nie należą do wyszukanych. Jeżeli mam ochotę na:
1. placek po cygańsku, to wbijam do Baru Mlecznego KMAR na Pomorskiej. Uprzedzam, porcja jest "słuszna".
2. pierogi - wybieram pierogarnię MANDU w Oliwie, bodajże na Kaprów
3. coś wege - idę do GREEN WAY'a (tam pierwszy raz jadłam zupę z soczewicy - teraz gotuję ja sama, o tej porze roku jest rewelacyjna)

Jeśli będziesz w mojej okolicy, to na kolację możesz kupić coś ze sklepu rybnego RYBKA (ul. Hallera). Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jaga, Dziękuję.

Miejsce godne polecenia i lokalizacyjnie super położone. Latem musi być fajnie, bliskość plaży - niezaprzeczalny atut.

To dawaj jeszcze jakieś inne twoje miejscówki;-) z Cukierniami włącznie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.

W VP nigdy nie miałam okazji być, chociaż obiekt ten mijałam tysiące razy.
Nadmorska Tawerna jest najkrócej działającym lokalem w okolicy, zaś Boma należy właśnie do tych funkcjonujących przez cały rok.
Co do kuchni - jak najbardziej, zgadzam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

@ anna1964, R.N.:

Piszcie co chcecie i ile chcecie :) I uśmiechnijcie się, bo chyba Wam dziś tego brakuje.

Btw: Przypomnieliście mi o tym, że nie wiem jakie ryby będą w domu na Święta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jaga, tam obok ciebie jest coś takiego jak VP - nie próbuj pisać co to jest jak rozszyfrujesz.

Kiedyś (kilka lat temu) przyjechałem do Gdańska w nocy i nie było gdzie się przespać więc tam się przespałem.

Kucharz był prawdziwy, miał nawet taką fajną kucharską czapkę jak z bajki ale gość mi podał taką rybkę, że twierdzę: chciał mnie otruć;-), piszę serio;-)

nigdy więcej tam;-)

ale też tam jest Villa Marina, Nadmorska Tawerna i obok te przysłowiowe budy też mają dobrą kuchnie - głównie te, które funkcjonują tam cały rok.

Nie wiem czy się zgodzisz .. ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.
powtorze to nie byla zlosliwosc. Jesli tak zostalo odebrane to tylko przez zla interpretacje.
Uzywalam tego zagajenia przez wiele lat i tak mi sie przypomnialo.
a jesli bysmy zrobili konkurs kto jest tu mniej akceptowany i wpycha sie bardziej na sile: ty czy ja... ja bym wygrala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.

Zatem bywasz w "mojej okolicy".
W bardzo niedalekim sąsiedztwie Tapas jest Taverna Boma (miła obsługa, jedzenie całkiem całkiem, chociaż kiedyś częściej tam bywałam by pograć w bilarda - dziś już stołów nie ma, a szkoda).
Miejscowi ten zlepek lokali gastronomicznych nazywają "budami".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ann, wesz, że się nie złoszczę. Ja też jestem nie raz złośliwy, a dodatkowo egoistą, i osobą nie bardzo akceptowaną tutaj.

Nawet kiedyś Ktoś mi zarzucił, że za bardzo "na siłę", się tutaj narzucam.

Więc dementuję: Nie chcę tutaj się nikomu narzucać.

a tak poza tym to jak się nudzę, to czasem również i Was czytuję. Jak wchodzę na trójmiasto.pl i poczytam sobie serwis to i na forum zaglądnę. Wiem już bardzo dużo o trójmieście, więcej niż się pewnie spodziewacie. Tak sądzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Aaa...to zagajenie było...no masz...nie załapałam..no cóż wybronię się kolorem włosów ;-p
Tak mi się skojarzyło
http://youtu.be/1ataaLlHWms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

RN przepraszam, to nie byla zlosliwosc.
Mialam kiedys kolege i czasem mowilismy do siebie: teraz twoja kolej zagaic.
Nie bylam zlosliwa. Jestem troche zestresowana i zdenerwowana wiec pisze glupoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

ja tam wybacze.
nikt nie chce ze mna gadac to choc sobie do ciebie popisalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

@Inka-Inka;

TAPAS - byłem wiele razy i znudziło mi się;-) Poza tym obok TAPAS śpię jak jestem w Trójmieście;-) więc tą knajpkę znam;-)

Bardzo przepraszam, że zabrałem Wam cenny czas. Mam nadzieję, że wybaczycie;-)

ANN:
Nieprawda, ale lubię chodzić w miejsca, które nie znam a znają je Ci, którzy mieszkają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

on chcial zagaic romowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Widzę R.N. że jesteś zorientowany lepiej od nas...czemu więc zadajesz pytania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N.
Nie ma za co :)
Mam nadzieję, że to miejsce i kuchnia przypadną Ci do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jaga,

Chodzimy tymi samymi ścieżkami;-) Byłem już kilka razy w TAPAS i zupka rybna znudziła mi się zwyczajnie. Chcę coś innego. Sama ryba też jakaś nijaka, choć przyznam, że smacznie.

Byłem też w Gdyni przy Skwerze Kościuszki ale tam gość ostatnio mnie tak poirytował, że chętnie nauczyłbym go sam rybkę przyrządzić.

Na koniec miał dać rabat ale przekonał Nas i daliśmy mu napiwek z opcją "nigdy więcej tam nie jedziemy".

Jaga, wielkie dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

wiedzialam, ze mam demencje.
nie pamietam.
kolejny dowod.
ide sie napic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

An;

Ach, rzeczywiście;-)

Kiedyś to śmiesznie ale prawdziwie skomentowałem;-) Mam nadzieję, że nie pamiętasz;-)

DOBRZE:

Mimo wszystko dziękuję za szybki odzew wielu osób w tak krótkim czasie. Można na Was liczyć ale ryb to Wy chyba rzeczywiście nie jadacie;-) - poza Jagą.

Nie przejmujcie się - Ja też w domu jem głównie ryby ale jak jestem na wyjeździe, czemu nie zjeść gdzieś tam w smażalni? - wszystko dla ludzi;-)

Do miłego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Punki z Zabianki (17 odpowiedzi)

Podobno w latach osiemdziesiątych na zabiance była jakaś punkowa ekipa czy ktoś wie coś na ten...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...