A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja wiem...że najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech,pełna energii,jęcząca w nocy i nie warcząca w dzień,czyż nie ?

Tylko pamiętajcie to ma działać w obie strony,my też nie lubimy sfrustrowanych typów :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Manson; Kawał czasu tzn. ile lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Manson było ciemno. Kozidrakowa śpiewała na cały głos,moja mama obok piła piwo,a ja zasłuchana,spiewająca jej stare kawałki jechałam przed siebie,olewając znaki.
No i dojechałam. Musiałam nawracac. Ciemna ta trasa bardzo. Ale ja lubię gdy jest ciemno.

Bory. Lubię. Półwysep Lipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Chyba nikt nie przebije Twoich wspomnień Manson.
Ten misiek czochrający się o róg domu mnie rozbroił :))))
Jak musiało smakować takie "wychodzone" piwo!
Ja mieszkałam niedaleko płytkiego strumyka...po całodziennym łażeniu moczenie w nim stóp to była poezja :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jakbyś się zgubiła to ja bym Cie znalazł. Często znajduję zagubione duszyczki w Borach. Ty tylko zmyliłaś drogę :-)))

Kiedyś - pisałem już - kawał czasu spędziłem w Balnicy u Henia Lenartowskiego. Parę razy mu tam misiek wyszedł na tory, raz nawet trzeba było się ewakuować na piętro i drabinę wciągać, bo się skubany czochrał o róg domu i zaglądał do środka :-)))
A jak się tam chodziło na piwo do Cisnej to poezja, pół dnia w drodze. Iść na piwo to naprawdę znaczyło iść na piwo :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Trasa do Kościerzyny przez Skórcz jest okropna. Wracajac z Grudziądza musiałam zahaczyć Kościerzynę,w Warlubiu odbiłam na Kościerz.
Zgubiłam się,szkoda że wilka nie było ;)

Ale dotarłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja tu jestem codziennie, zaglądaj a na pewno się spotkamy :) Chyba, że szybciej zamarznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Bez względu na wizerunek, stęskniłem się za Tobą. Brakuje mi Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Niestety, to nie ja, to Vivien ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Hehe...to mnie zajęłoby chyba tyle samo żeby chodzić nocą po Bieszczadach.
Co by nie pisał...są piękne i nadal dzikie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Vivien, miło mi ... Pięknie wyglądasz.

Nie raz ani nie dwa przejeżdżałem w niedalekiej odległości k. Mansona jadąc z A1 do Kościerzyny (przez Skórcz).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Inko, zajęło mi chyba z 10 lat zanim przyzwyczaiłem się do tych miejskich nocy, które masz na co dzień.

W te czarne noce chodziłem bez latarki, bez księżyca, widziałem wszystko - tak wzrok miałem przyzwyczajony do ciemności.

Napiszesz abstrakcja - ale Ja tobie mówię; Prawda co piszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

...gdzie dokładnie mieszkasz w tym lesie;-)

Na Osieczną a potem już z górki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Manson;

Jak pamiętasz z Dołżycy do Terki jest taka droga wzdłuż rzeki a tam - Ja tam bardzo często się zatrzymuję bo można sobie po rzece pochodzić ale można spotkać coś takiego (zaraz za Dołżycą).

http://www.youtube.com/watch?v=Vi3soSNLhjA

Powinieneś otworzyć drugą butle wódy i wypić za swoje zdrowie;-)

Bieszczady są dla Wilka, dla Ciebie Bory lub jak zwał to zwał tą twoją krainę - zresztą nie doczytałem gdzie dokładnie mieszkasz w tym lesie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Trasa dość długa ale nie niemożliwa do pokonania;)...wpadłam też do Sanoka podziwiać grafiki Beksińskiego aczkolwiek fanką nie jestem, za ponure jak dla mnie..o dziwo to był wesoły facet;)
Edit..Manson...pierwsza moja noc w Bieszczadach to dzika burza i wiatr...no fajnie nie było..wódki też nie :(
Aaa i jeszcze jedno...tam są najczarniejsze z czarnych noce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Kiedyś w tych super bezpiecznych Bieszczadach przesiedziałem w kucki dwie godziny w czasie burzy na szczycie Wołosania. Przywaliła się znad Chryszczatej i nie mogła przeleźć przez Wołosań. Tłukło tak jakoś 50 piorunów na godzinę. Szczyt Wołosania jest zadrzewiony, a dookoła piękna i rozległa połonina. Nie miałem szans na sprint. Temperatura zjechała z 35 do 10. Po dwóch godzinach burza przewaliła się przez Wołosań i poszła na Słowację. Zszedłem do Dołżycy, bo tam miałem namiot, wywaliłem z gwinta butelkę wódki klnąc, że mi ktoś wódkę wypił i wody nalał, wlazłem do śpiwora i nie wychodziłem do rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Inko, bardzo się cieszę, że się Wam podobało;-)

Wprawdzie z Trójmiasta w Bieszczady to duża wyprawa logistyczna ale warto. Każdemu polecam!

Te Bieszczady tak naprawdę nie zmieniły się od niemal 0,5 wieku, warto jeździć puki jeszcze tak to wygląda.

Cisna jest fajnie położona i dość dużo jak na tą wioskę dobrych knajp a poza tym dobra baza wypadowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Wilku...ten teledysk. No właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Bieszczadom daleko jeszcze do powszechnie królującej w Zakopcu komercji i całe szczęście. Zdecydowanie widać że kasa nie jest tam najważniejsza, pogodni i życzliwi ludzie. Ja jestem zachwycona i wrócę nieraz :)
Góry nie tak wysokie i niebezpieczne jak Tatry ale jakież piękne.
Mogłabym godzinami o nich gadać i pisać. A jakie cudne połoniny, po prostu bajka z krążącymi bieszczadzkimi aniołami:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

@inko;

Byłaś w Górach (Zakopane i okolice),
Byłaś w Bieszczadach,

Ja w te wakacje też byłem w Zakopanem, siedem bardzo intensywnych dni (od 8 do 22)

Napiszę tak: Bieszczadów nie można nie Kochać, z mojego punktu widzenia.

Ludzie niepowtarzalni, dla których Kasa na któreś tam rzędne znaczenie.

A z twojego punktu widzenia? - jeśli mogę zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

R.N właściwie to ja sama nie wiem o czym jest ten wątek.
Ale baw się godnie i zacnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

słodko, część druga ;) (551 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Biżuteria jako prezent? (39 odpowiedzi)

Hej, szukam prezentu dla koleżanki i widziałam ostatnio w sieci firmę, która robi dość unikatową...

Problem z głośnymi dziećmi sąsiadów (40 odpowiedzi)

Niedawno do mieszkania nade mną wprowadziło sie małżeństwo z dwojgiem bardzo hałaśliwych dzieci....