słodko, część druga ;)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;) Będę sobie grać i pisać, zapraszam do wspólnego działania, razem przetrwamy tę kwarantannę ;) Na początku tejże miałam nastrój bojowy i obejrzałam sobie Orzeł wylądował oraz Działa Nawarony ;) Ostatnio zaś nadrabiam nowości filmowe, wybrałam Małe Kobietki i choć widziałam już dwie wcześniejsze ekranizacje i czytałam książki to nadal się wzruszam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kocia kawiarnia to moje miejsce na ziemi! Muszę tam zdecydowanie częściej przyjeżdżać XD
https://zapodaj.net/plik-Hzl0Oi3rM3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo podoba mi się ten Mustang, choć, jak wiadomo, najbardziej na świecie kocham kotki!

http://www.youtube.com/watch?v=wMJyD23nKrk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróciłam właśnie od dentysty, mogę spokojnie zacząć celebrować ferie XD W ramach feryjnego relaksu zaczęłam oglądać Yellowstone, i o matko, jakie to jest dobre! Okazało się, że uwielbiam westerny, rancza i kowbojów! A jakie widoki! Rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzany! Podobał się ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dark se obejrzyj jak masz pe*alsko-feministyczny netflix. Dobry jest
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serial trzyma poziom w drugim sezonie! Również w liczbie połamanych kości XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uhm, a to niespodzianka :) Wstrzymam oddech, na wypadek gdyby (po drodze i/lub w podsumowaniu) czegoś zabrakło ;]
Ps
Dobrze robi na oczy ;D ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądam sobie serial Reacher - mocny i brutalny - jeszcze nie widziałam w żadnym serialu tylu złamanych rąk i karków ;) Fabuła wciąga jak bagno, oprócz tego jest też ironicznie i króluje czarny humor, piorunujące połączenie! Polecam ten tytuł, ja już zaczęłam drugi sezon ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzałam sobie Wejście smoka, w ramach wieczornego relaksu, i stwierdzam, że King Bruce Lee to prawdziwy karate mistrz! Nawet po tylu latach robi wrażenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całą jesień się trzymałam, ale dopadł mnie w końcu wirus, więc tak sobie leżę i odpoczywam oglądając obrady sejmu. To jest lepsze niż Netflix XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piekłam dziś z mamą ciasteczka, mając na uwadze moje antyzdolności kulinarne uważam, że wyszły naprawdę pyszne :) I poczułam nawet coś w rodzaju ochoty, aby w przyszłym roku zaszaleć i upiec pierniczki XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowy wzrokowiec ;)
Rozbrajasz mnie na maksa.
Ps
Tylko żeby "czegoś nie zabrakło" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak było! A gdyby twórcy zdecydowali się na ekranizację Lalki, którą bardzo lubię, byłabym w siódmym niebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"To mówię ja, której książką niespecjalnie się podobała,"
Ha ha :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale Jagna w tej ekranizacji jest naprawdę piękna! Antek zresztą też niczego sobie XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym wolał na Baby, ale doskonale Cię rozumiem ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, idźcie koniecznie do kina na Chłopów! Oszałamiająco piękny film, przepełniony emocjami - miłością, namiętnością, zazdrością, nienawiścią, z cudowną muzyką! To mówię ja, której książką niespecjalnie się podobała, chyba będę musiała do nie wrócić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noś nad kostką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgubiłam zegarek, nie wiem kiedy, nie wiem jak i gdzie XD Wiedziałam, że mam chude nadgarstki, ale nie przypuszczałam, że aż tak XD
I wiem już też, co dostanę na urodziny XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowiek wraca sobie z wakacji i myśli, że sobie odpocznie od upałów, a tu taka niespodzianka, słoneczko przygrzewa mocno XD
Wyjazdy są fajne, ale w domu najlepiej! Chociaż kotka miała focha, nie powiem XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2436 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...