słodko, część druga ;)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;) Będę sobie grać i pisać, zapraszam do wspólnego działania, razem przetrwamy tę kwarantannę ;) Na początku tejże miałam nastrój bojowy i obejrzałam sobie Orzeł wylądował oraz Działa Nawarony ;) Ostatnio zaś nadrabiam nowości filmowe, wybrałam Małe Kobietki i choć widziałam już dwie wcześniejsze ekranizacje i czytałam książki to nadal się wzruszam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w piątek w kinie, chłopak, który siedział obok, wciąż sprawdzał wynik meczu, pomyślałam sobie, po co się denerwować, lepiej się skupić na wyczynach Johna Wicka niż na tym, co wyprawiają nasi piłkarze XD I tak się zastanawiam, oglądać dzisiaj czy nie oglądać ten nieszczęsny mecz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to mój ulubiony Pączek dzisiaj, Henryk Pączek;)
http://www.youtube.com/watch?v=2xlKRtF9FkE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żaden projektor, normalny odtwarzacz kaset VHS w komplecie z telewizorem XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> odtwarzacz video

Znaczy: projektor? Bo tak się to u mnie w szkole to terkadło nazywało ;]

Odtwarzacz video w czasach mojej podstawówki miał tylko jeden kolega, którego ojciec był marynarzem. Często oglądaliśmy na nim (pod nieobecność jego rodziców rzecz jasna) różne filmy, które z nieznanych przyczyn zakopane były gdzieś w szafie pod pościelami ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>A może to plan na oszczędzanie energii ;)
O tym nie pomyślałam!XD
Sadyl, za moich czasów też nie było takich problemów! ;) Za to pamiętam radość, jaką się odczuwało, kiedy po wejściu do klasy widziało się odtwarzacz video, co oznaczało, że będzie film zamiast lekcji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może to plan na oszczędzanie energii ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moich szkolnych czasach takie usterki się nie zdarzały.
Technika schodzi na psy :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowiek wraca do pracy a szkoła w rozsypce. Tablica interaktywna nie włącza się, internet zamula, głośniki nie działają, ksero też nie. I jak tu pracować? XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiadam Wam, idźcie koniecznie do kina na Niebezpiecznych dżentelmenów, ja wybrałam się dzisiaj i dawno się tak nie bawiłam na seansie :) Świetna obsada i wciągająca fabuła z trupem w tle, to jest to co lubię w kinie :) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można nie rozpoznać Johnny'ego Deppa? XD
Lubię filmy wojenne więc przypuszczam, że mi się spodoba. Książki nie czytałam, chyba z przekory, choć bardzo lubię Remarque'a. Zaczęłam od tych mniej popularnych. Może nadrobię po seansie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No no, take your time. Już sprawdziłem. Efekt opery mydlanej. I tak mam prozopagnozje i nie rozpoznalem ani deppa ani del toro. Na zachodzie bez zmian nie wyjaśnia dlaczego Adolf Hitler mówił o nozu w plecy. Tobie się spodoba. Chyba że będzie brakowało czegoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O filmie słyszałam, ale jeszcze nie widziałam :)Ostatnio obejrzałam Psy mafii, między innymi z Kate Winslet jako szefową rosyjskiej mafii, mało sympatyczna była w tej roli ;) Czeka na mnie Na zachodzie bez zmian, chcę zobaczyć jeszcze przed Oscarami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest z tymi nowoczesnymi telewizorami? Oglądałem Las Vegas Parano i to było coś niesamowitego. Nie wiem nawet jak to wyjaśnić. Jakbym patrzył na ciężką patologię kręconą amatorską kamerą w full hd. Coś jakby połączenie teatru tv z tymi paradokumentami w rodzaju Dlaczego Ja. Postacie takie wyraźne, kontrastem odcięte od tła niczym wycięte nożyczkami i nałożone na tło, które też jest sztucznie wyostrzone. I ruch taki dziwny, niby bardzo płynny, ale coś tu jest komputerowo podrasowane i powoduje uczucie nienaturalności i niepokoju. Mindfuck przeżyłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechałam dziś pierwszy raz od wakacji do Gdyni i widzę, że na kolei jednak postępy są, bo dziś już można było wysiadać na peronie w Grabówku;) Wybrałam się z mamą na zakupy, szału nie było, ale bardzo nam się z mamą spodobała biżuteria z kolekcji wiktoriańskiej, taki na przykład pierścionek za 8500 bardzo piękny był, i taki za 5500 też bardzo ładny...Jednakowoż nie miałyśmy takiej gotówki przy sobie więc ja kupiłam szampon, mama sweterek a potem poszłyśmy na kawę XD
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten teledysk w jakiś sposób mnie rozczula :)
http://www.youtube.com/watch?v=PhIWuZnagkU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak na razie korzystanie z ferii objawia się tym, że dużo śpię ;) A książki same się nie przeczytają a filmy nie obejrzą XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciesz się i korzystaj póki trwa :) A że co za dużo to niezdrowo, to i nie ma co narzekać jak się już skończy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cięcie :)
Ferie, czyli czas błogiego lenistwa, relaksu i wolności. Za dwa tygodnie będę pewnie narzekać, ale na razie się cieszę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ferie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre filmy! Warto obejrzeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...