Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ?

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY

Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski transmitowany przez TVP, żeby zobaczyć w jakim stanie jest polska popkultura. Generalnie , marny poziom, no bo brak w niej ducha, publice z Opola wystarcza Doda. Prawdziwa muzyka na jakim takim poziomie jest gdzie indziej, w tym co proponują zespoły muzyki chrześcijańskiej. To się naprawdę da słuchać. Proszę posłuchać paru propozycji z linku.

Proszę się zastanowić nad wielce zastanawiającym zjawiskiem, że muzyka z peerelu była na poziomie nieosiągalnym dla obecnych generacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trójmieście i okolicach jest mnóstwo koncertów muzyki sakralnej czy organowej np. Bliżej Bacha, Muzyka w Zabytkach, Koncerty w Oliwie. Poza Gdańskiem także w Stegnie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze itp. Poszukaj w necie. Naprawdę świetni wykonawcy (jeśli lubisz taką muzę) to polecam. Nie musisz troszczyć się o popkulturę, ona zawsze była tylko i aż popkulturą.
Także uspokajam - dla każdego coś fajnego:) jedni przed TV oglądają Opole z VIPem w ręce, inni odpalają neta albo jadą na koncert.

A swoją drogą - postęp techniki umożliwia nadrobienie niedostatków wokalnych artystów.... tak, kiedyś to były Gwiazdy Estrady.... pozdrawiam
Bezpłatny wybór muzyki jest niesamowity na różnych platformach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pobierz całkowicie darmowe dzwonki na telefon na stronie: https://klingeltonekostenlos.de/

Inne tematy z forum

Nasz Kraj (3 odpowiedzi)

"Tak się boję - ta myśl dobija się do mnie z każdą informacją, obrazkiem i słowem. Mam się bać,...

Gdzie przechować pieniądze? (29 odpowiedzi)

Witajcie! Gdzie można przechować pieniądze tak, żeby np. różne państwowe instytucje nie miały do...

Czy kupujecie ciuchy przez internet? (12 odpowiedzi)

Np. czy kupujecie je przez internet? Ja czasem tak, aczkolwiek wolę jednak przymierzyć. Ostatnio...