ABC school

Szkoły językowe

Gdańsk, Myśliwska 61/7

Monika - opinia (1) Mój syn uczęszcza do ABC School od 2 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni,... Monika Małgorzata - opinia (1) Bardzo dobra szkoła języka angielskiego. Moje dzieci chodzą na zajęcia... Małgorzata Mama - opinia (1) Polecamy, nasze dzieci tam uczęszczają, dodatkowo w zeszłym roku starsze... Mama
Zofia - opinia (1) Moje dzieci uczęszczają do abc school od początku istnienia. Córka została... Zofia Polecam tę szkołę (1) Polecam szkołę Abcschool, nasz syn uczęszcza tam niemal od początku jej... paujani Polecam (1) Bardzo polecam szkołę ABC. Korzystamy z jej usług od momentu jej powstania.... Agnieszka Najlepsza szkoła (1) Polecam bardzo serdecznie. Świetna atmosfera , profesjonalni , mili i... Jeranika gosia - opinia (1) Szkoła z rodzinną atmosferą, profesjonalni lektorzy wykorzystujący nowoczesne... gosia Szczerze polecam (1) Moje dzieci chodzą do ABC SCHOOL od września. Zajęcia są ciekawe, dzieci... Piotr Polecam (1) Szkoła godna polecenia. Dobra atmosfera. Dzieci chętnie chodzą na dodatkowe... Sylwia Szkoła godną polecenia (1) Nasz syn uczęszcza do ABC School od jesieni 2014. Jak na razie jest to jego... Mama Zdecydowanie polecam (1) Szkoła językowa ABC School okazała się dla mnie doskonałym wyborem. Do szkoły... Kasia szczerze polecam (1) Szczerze polecam naukę języka angielskiego w ABC School. Nasz syn uczęszcza... mama Szkoła szczególnie godna polecenia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz zajęć angielskiego, które nasz syn... mama Maćka Szkoła godna polecenia (1) Moja córka uczęszcza do ABC od września. Uwielbia swoje zajęcia i... mama pięciolatki szczerze polecam!! (1) Szkoła nowa bogato wyposażona w biblioteczkę i poczekalnię dla dojeżdzających... mama pięciolatka Kameralność i fachowość (1) Szkoła ABC to bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci z okolicy.Dzięki niej nie... gosiak Polecam ABC School dzieciom (1) Wysoki poziom nauczania, duże wymagania wobec dzieci, ale jednocześnie na... Agnieszka Gorąco polecam (1) Szkołę oceniam na 5+, moja córcia (3 lata) uwielbia tam chodzić i choć jest... Martyna